ANADOLUJET’TEN TURİZM CENNETİ BODRUM’A ÖZEL AVANTAJLI YAZ TATİLİ FIRSATI

Halkın havayolu AnadoluJet’in yolcularına seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”, Haziran ayında ibresini doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile ülkemizin önde gelen turizm cennetlerinden Bodrum’a çevirdi. AnadoluJet ile Bodrum’a avantajlı uçmak isteyen yolcular otel+uçak biletinden oluşan tatil paketine sadece 215 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

 30 Mayıs 2016, Ankara;

AnadoluJet’in özel seyahat projesi “Avantaj Rotası”, Bodrum’a seyahat edenlere özel fırsatlar sunuyor. Haziran ayı boyunca AnadoluJet ile Milas-Bodrum Havalimanı’na uçanlar, hem avantajlı uçuş hem de Bodrum’un ünlü otellerinde konaklama fırsatı yakalıyor.

Avantajlı tatil paketinden faydalanmak isteyenler 01 Haziran 2016 – 30 Haziran 2016 arasında Milas-Bodrum Havalimanı’na gidiş – dönüş uçak bileti ile Babana Otel, Bodrum Eos Otel, Bodrum Holiday Resort&Spa Hotel, Bodrum Maya Hotel, Chronos Beach Hotel, Club Hotel Flora, Hotel Centro Bodrum, Gindem Resort Hotel, İpek Garden Palace, Mandarin Resort Hotel&Spa, Rosso Verde Hotel, Serpina Otel, Sofabed Hotel, The Luvi Hotel, Toloman Hotel, Torbahan Hotel ve Zeytinada Otel’de kahvaltı dâhil bir gece konaklamadan oluşan pakete 215 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. Kampanyaya ait otel ve uçak biletleri, TR Tours’a ait 0850 850 25 38 numaralı çağrı merkezi aranarak satın alınabiliyor ve jettatilpaketi.com adresi üzerinden rezervasyon yaptırılabiliyor. Kampanya; iç hat uçuşlarda geçerli olup ortak uçuşları kapsamıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden, avantaj rotası ile ilgili bilgilere ise www.avantajrotasi.com adresinden ulaşılabiliyor.