MALDİV RÜYASI BODRUM’DA

Eşsiz güzellikteki Bodrum kıyısında konumlanan Jumeirah Bodrum Palace, Maldiv rüyasını “Maldivian Villaları” ile Bodrum’a taşıyor.

Zeytinlikahve Mevkii’nin sıra dışı doğal güzelliği içinde konumlanan Jumeirah Bodrum Palace, lüksü ve dinginliği bir arada sunuyor. Romantizm, mahremiyet ve lüksün aynı anda yaşandığı Jumeirah Bodrum Palace, “Maldivian Villaları” ile misafirlerine modern bir cennet köşesi sunuyor. Denize sıfır manzarası ve özel havuzu ile Maldiv deneyimini Bodrum’da yaşatan özel suit ve villalar manzarası, sakinliği ve benzersiz doğasıyla misafirlerine Bodrum’da Maldivler’i yaşatıyor.

Cennetten Bir Köşe…

Ege Denizi manzaralı havuzlu villalar, ahşapla uyumlu deniz ve kum renklerindeki dekorasyonuyla da misafirlerine cennet Maldiv’lerin kapılarını açıyor. Lüksün, dinliklik ve mahremiyetle buluştuğu, denize en yakın konumda yer alan Maldivian Suitleri, özel bir sonsuzluk havuzu, bir soyunma odası, ve terasta manzaraya karşı eşsiz bir keyif yaşayacağınız jakuzi yer alıyor.

Jumeirah Bodrum Palace, şık atmosferi ile lüksten vazgeçmeden ve kalabalığa karışmadan deniz ve güneşin keyfine doyasıya varmak isteyenlerin en yeni kaçış noktası haline geliyor.

www.jumeirah.com