BODRUM’UN GÖZDE MEKANINDA, EN UNUTULMAZ DÜĞÜNE İMZA ATIN

Geçtiğimiz yaz Capri Adası’nın eğlence ve lezzet anlayışını Bodrum’a taşıyan Il Riccio, bu kez yeni oteliyle Bodrum’un en popüler mekanları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Yaz düğünü ve balayı için farklı, yeni ve İtalyan stili arayan çiftler için!…

Adını deniz kestanesinden alan Il Riccio, açıldığı günden bu yana Bodrum’un en popüler ve dikkat çeken mekanları arasında yerini aldı. Konuklarına, Akdeniz mutfağı ve deniz ürünlerinin özgün reçetelerini sunarak, unutamayacakları bir lezzet deneyimi yaşatan Il Riccio Bodrum, 2016 yazına konaklama seçeneğiyle de damga vurmaya hazırlanıyor.

Bodrum’un Cennet koyuna, İtalya’nın Capri Adası’nın tazeleyici atmosferini taşıyan Il Riccio, rüya gibi düğünlere ve muhteşem balayı organizasyonlarına da imza atacak.

Gelin ve damat adaylarının yeni hayatlarına atacakları imzayı ölümsüz kılmayı vaat eden Il Riccio, düğün ve balayını, İtalyan usulü yorumluyor.. Evlenecek çiftler için hazırlanan ve romantik detayların hakim olduğu odalarda, düğün gecesine özel konaklama hediye eden otel, özel sürprizlerle de misafirlerini şımartmayı unutmuyor. Il Riccio’nun sürprizleri bununla sınırlı değil; gecenin yorgunluğunu ertesi gün oda da sunduğu kahvaltı, geç çıkış imkanıyla, yeni evlilerin gönlünde taht kuruyor. Otelden ayrılmadan önce çiftlere “hoşçakalın kokteyli” sunulurken, havaalanına transferleri ücretsiz olarak sağlanıyor.

Il Riccio’da Balayı mı?

Balayı için yeni evlilerin Capri adasına gitmesine gerek kalmadı. Il Riccio Bodrum’a adeta Capri’yi getiriyor. Mavi beyaz renkleri, dekoratif aksesuarları ve romantik atmosferiyle, yeni evliler balayını Capri havasında yaşayacak.

Bodrum’un en havalı otelinde balayını yaşayacak çiftler, özel ikramlarla karşılanıyor. Minimum 3 gece otelde kalan yeni evlilere özel olarak dekore edilen odalarda konaklama fırsatı sunuluyor. Otelin konuklarına balayı hediyesi olarak romantik bir akşam yemeği ve odada kahvaltı hizmeti veriyor.

Konuklarına en mutlu zamanlarında erken giriş ve geç çıkış imkanı da sağlayan Il Riccio, minimum 7 gün kalan çiftlere ise havalimanı transferi ile yarım saatlik Türkbükü ve Cennet Koyu turunu hediye ediyor.