LUX* BODRUM RESORT & RESİDENCES’TA UNUTULMAZ BİR BAYRAM

 

Ramazan Bayramı’nda kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı yarımadada her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, birbirinden özel ayrıcalıklarla unutulmayacak bir konaklama deneyimi sunuyor.

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*ın Türkiye’deki ve Avrupa’daki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resort & Residences, yaz aylarının en ideal zamanına denk gelen Ramazan Bayramı’nda rüya gibi bir tatil vadediyor. Dünyanın en prestijli ödüllerinden A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip LUX* Bodrum Resort & Residences, muhteşem doğal güzellikleri ile Bodrum’un en iyi kumsalı olan Beach Rouge’un yanı sıra yemek pişirme kursundan özel akşam yemeklerine, farklı ikramlardan 10 gece ve üzeri konaklayanlara ücretsiz masaja kadar alternatif seçeneklerle tatilden beklenen her şeyi bir arada sunuyor.

Bodrum’un doğa harikası Adabükü’nde konumlanan LUX* Bodrum Resort & Residences, Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı yarımadada her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip. Havaalanına yakın lokasyonu,  transfer teknesiyle ulaşım kolaylığı sunan LUX* Bodrum Resort & Residences, indirim ayrıcalıkları ve avantajlı alternatiflerden oluşan tatil seçenekleriyle unutulmaz bir deneyimin kapılarını aralıyor.   

Her gün dolu dolu

MYC Partners yatırımıyla hayata geçen LUX* Bodrum Resort & Residences dünyaca ünlü profesyonel otel zinciri olan LUX* tarafından işletiliyor. 91 otel odası, 72 residence ve 1 adet beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences golf alıştırma sahası, SPA, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok sosyal seçenekle ziyaretçilerini karşılıyor.

650 metrelik beyaz kum plajıyla, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla huzurlu bir tatil sunan LUX* Bodrum Resort & Residences’ta misafirlerin kendilerini daha hafif ve daha aydınlık hissetmesi için tüm seçenekler mevcut. LUX* Bodrum Resort & Residences’ın SPA ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me, stres atmak için bire bir.

Kolay ulaşım lüksü

Havaalanına yakın lokasyonuyla ulaşım konusunda büyük bir ayrıcalığa sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, deniz transfer teknesi hizmetiyle de belli noktalara hızlı ulaşım sağlıyor. Öte yandan şef Barış Torcu’nun orijinal LUX* mutfağını kendi zevkine göre yorumladığı, İtalyan mutfağından seçkin lezzetler sunan Stella Restaurant ve Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerini barındıran Beach Rouge Restaurant ile bambaşka lezzetlerle tanıştıran LUX* Bodrum Resort & Residences, indirim ayrıcalıkları ve avantajlı alternatiflerden oluşan tatil seçenekleriyle unutulmaz bir deneyimin kapılarını aralıyor.