MANDARIN ORIENTAL, BODRUM TÜRKİYE’DE MUĞLA’NIN EN ÇOK İSTİHDAM SAĞLAYAN OTELLERİ ARASINDA İLK İKİ SIRADA YER ALDI

Mandarin Oriental, Bodrum, Ege Bölgesi-Muğla’nın en çok personel istihdamı sağlayan ilk iki otelinden biri oldu.

Dünyanın en saygın araştırma şirketlerinden New World Wealth tarafından yayınlanan 2017 Küresel Servet Raporu kapsamında Orta Doğu’nun en gözde oteli de seçilenMandarin Oriental, Bodrum, Türkiye’de Ege Bölgesi – Muğla da en çok istihdam sağlayan ilk iki otelden biri olarak Türkiye istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Muğla SGK İl Müdürlüğünün yaptığı değerlendirme sonucu Ege Bölgesi-Muğla da en çok istihdam sağlayan ilk iki otelden biri olması sebebiyle Muğla Üniversitesi’nde yapılan ödül töreninde Astaş Holding’e ödülü takdim edildi.

Ege Bölgesi-Muğla’daki tüm otellerin değerlendirildiği araştırmada, Mandarin Oriental, Bodrum, bölgeye en yüksek ölçüde istihdam sağlayan otellerden biri olarak Türkiye turizminin kalkınmasına destek oluyor.

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı, Mandarin Oriental, Bodrum projesinin bölgenin istihdama katkı sağlayan otellerin arasında olması sebebiyle ile ilgili olarak şunları söyledi: “Astaş Holding olarak Türkiye İstihdam Seferberliğine destek olan grupların başında gelmekten büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Türk turizminin ve misafirperverliğinin tanıtımına katkıda bulunmak için tüm çalışanlarımızla var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içinde 5000 kişilik istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye ile birlikte büyümeye devam edeceğiz.”

Doğasıyla, deniziyle, mavisiyle ve dünyaca ünlü İtalyan mimar Antonio Citterio Patricia Viel And Partners’ın eşsiz mimarisi ile tasarlanan Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın birçok ülkesinden seçkin konuklarını 2014 yılından bu yana ağırlıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum, açıldığı günden bu yana, dünya otelcilik sektörünün en prestijli ödüllerine layık görüldü. Mandarin Oriental, Bodrum’un bugüne dek aldığı ödüllerden bazıları şöyle; 2014 yılında; Fodor’s Travel 2014’in En İyi 20 Otelinden Biri Ödülü, Gallivanter’s Guide 2014 Editör’ün seçimi ödülünü aldı ve Tatler Travel Guide “101 Best Hotels” listesinde “Plaj düşkünleri için listelenen oteller arasında” gösterildi. 2015 yılında ise, Conde Nast Traveler “2015’te nerede konaklamalı – Geçen senenin En İyi Yeni Otelleri”, The Independent “2015 Plaj Tatilleri için tavsiye edilen oteller”, Fodor’s Travel “2015 için Dünya’nın en iyi Balayı Destinasyonları”, Telegraph Travel “İlk 10 En iyi aile dostu deniz oteli”, Departures.com “2015’in yeni Plaj Otelleri”, Gallivanter’s Guide“Olağanüstü derecelemesine sahip oteller”, Lifestyle “Dünyanın en Seksi 10 Yeni Oteli” listelerinde yer alırken Tatler Spa Guide 2015’te “Yetişkin Ağırlama’da Spa ile en iyi oteller” listesinde de yerini aldı ve “İhtiras Uyandıran Otel” ödülüne layık görüldü, European Hotel Design Awards 2015’te Architecture – New Build (Mimari – Yeni Yapı) ve Interior Design – Spa&Wellness (İç Tasarım – Spa & Wellness) kategorilerinde ödül aldı. The Landscape Institute Awards 2016’da “Highly Commended” ve Condé Nast Traveller UK ile de Readers’ Travel Awards 2016 ödüllerine layık görüldü.

Dünyaca ünlü İtalyan mimar Antonio Citterio Patricia Viel And Partners’ın tasarımını yaptığı Mandarin Oriental, Bodrum, ayrıcalıklı konumuyla, Ege Denizi’nin panoramik manzarasını stil, lüks ve konforun ideal birleşimiyle konuklarına sunuyor. Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrelenmiş lüks resort; tamamı güneşlenme alanlarına, teraslara veya balkonlara, birçoğu da özel bahçelere ve infiniti havuzlarına sahip, bölgedeki en büyük ölçüde 127 misafir odası ve ilave aile daireleri, 98 lüks villası ve 116 rezidans dairesiyle, 600 dönüm üzerinde mükemmel konaklama seçenekleri sunuyor. Mandarin Oriental Bodrum, üç özel plajı ve sunduğu sayısız aktivite ile misafirlerine sofistike şık bir deneyim yaşatırken diğer yandan da şehrin stresinden uzak, doğa ile iç içe kişiye özel lüks bir kaçamak sunuyor.

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’dan kişiye özel benzersiz hizmet

Lüks bir evin konforu ile Mandarin Oriental’in efsanevi hizmetlerinin bir arada sunulduğu The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’daki ev sahipleri kişiye özel hizmetlerin ayrıcalığını yaşıyor. Seçkin misafirleri için lüks ile mükemmel hizmetin benzersiz birleşimini sunan Mandarin Oriental, 21. yüzyıl lüksünü Uzakdoğu konsepti ile birleştirerek ev sahiplerine sunuyor.