Tatil-KonaklamaTurizm

AVRUPA’NIN EN İYİ RESORT’U CARESSE, A LUXURY COLLECTİON RESORT & SPA, BODRUM!

Starwood Grubu’nun Premium markalarından “ The Luxury Collection”ın Türkiye’deki ilk Resort Oteli “Caresse,  a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum”, seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveler uluslararası edisyon okuyucuları tarafından Avrupa’nın en iyi Resort Oteli olarak seçildi. 2015 yılında Bodrum’da kapılarını açan Caresse, aynı seçimde dünya çapında da en iyi 6. Resort Otel oldu.

Büyükhanlı Kardeşler Grubu yatırımı olan Asarlık mevkiindeki 84 odalı “Caresse,  a Luxury Collection Resort & Spa”; Karaada’nın tam karşısında, şehir merkezine 5 dakika mesafede yer alıyor. Tüm odalarının panoramik deniz manzarasına sahip olduğu, nefes kesen konumu ve muhteşem mimarisiyle dikkat çeken Caresse Bodrum otelin yanı sıra yine Luxury Collection markası taşıyan residansları ile de dikkat çekiyor.   

Bodrum’un dünyaca ünlü doğası ve büyülü atmosferi içine benzersiz bir tatil için incelikle kurgulanan Caresse, misafirlerine hayallerini yeniden tasarlama ilhamını vermeyi hedefliyor. Caresse, içindeki 3 iskele, beyaz kumlu plajı, turkuaz denizi, 2 restoranı ve deneyimli ekibinin yönettiği Spa Caresse ile hizmet veriyor. Caresse, yalnızca otel misafirlerine değil aynı zamanda tekne ile bu benzersiz koyu ziyaret etmek isteyenlere de yeme içme servisi başta olmak üzere birçok olanak sunuyor.

LUXURY COLLECTION HAKKINDA

Misafirlerine birbirinden değerli anlar yaşatarak, eşsiz ve otantik deneyimler sunmayı hedefleyen Luxury Collection, ABD merkezli uluslararası zincir oteller grubu Starwood’un lüks segmenti olma özelliği taşıyor. Geçtiğimiz yaz  ABD merkezli Marriott International, Starwood şirketini satın alarak dünyanın en büyük otel zincirini kurmuş oldu. Böylelikle Luxury Collection, dünyanın en büyük zincirinin Premium bir halkası haline geldi. Kültürel anlamda zengin ve dünyanın en çok merak uyandıran destinasyonlarında hayat bulan Luxury Collection otelleri, bulunduğu ülkenin ve bölgenin kültürel karakterini ön plana çıkararak hizmet vermeye özen gösteriyor.