LUX* BODRUM EN ÖZEL ANLARINIZI EGZOTİK BİR ŞÖLENE ÇEVİRECEK!

Ege Denizi’nin mavi suları ile kaplı yarımadada her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip, mimarisi ve doğal güzelliğiyle büyüleyen LUX* Bodrum Resort & Residences unutulmaz ve benzersiz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*ın Türkiye’deki ve aynı zamanda Avrupa’daki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resorts & Residences tüm ışıltısıyla rüya gibi bir tatil için eşsiz bir adres.

Bodrum yarımadasının en özel koylarından Adabükü’nde konumlanan, dünyanın en prestijli ödüllerinden A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, birçok farklı çeşit bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş muhteşem doğal güzellikleri ve Bodrum’un en özel kumsalı olan Beach Rouge’u ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. 

MYC Partners yatırımıyla hayata geçen LUX* Bodrum Resort & Residences dünyaca ünlü profesyonel otel zinciri olan LUX* tarafından işletilecek. İçerisinde 91 otel odası, 19 residence ve 1 adet beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences’da golf alıştırma sahası, spa, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok donatı ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.

650 metrelik beyaz kum plajı

650 metrelik beyaz kum plajıyla, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla huzurlu bir tatil sunan LUX* Bodrum Resort & Residences’da misafirlerin kendilerini daha hafif ve daha aydınlık hissetmesi için tüm seçenekler bir araya geliyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences’un spa ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me, stres atmak için keyifli bir kaçamak imkanı sunuyor.

Dünyaca ünlü şeften unutulmaz lezzetler

Şef Barış Torcu’nun orijinal LUX* mutfağını kendi zevkine göre yorumladığı, İtalyan mutfağından seçkin lezzetler sunan Stella Restaurant ve Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerini barındıran Beach Rouge Restaurant da misafirlerin damak tatlarına hitap edecek.

Havaalanına yakın lokasyonuyla davetlileriniz için kolaylık sunan LUX* Bodrum Resort & Residences, deniz transfer teknesi hizmetiyle de belli noktalara hızlı ulaşmanızı sağlıyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences, indirim ayrıcalıkları ve avantajlı alternatiflerden oluşan tatil seçenekleriyle de unutulmaz bir deneyimin kapılarını aralıyor.