MANDARİN ORİENTAL, BODRUM; 2019 THE WORLD LUXURY SPA AWARDS’DA İKİ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU.

Bodrum Yarımadası’nın çekim noktası Mandarin Oriental, Bodrum çatısı altında yer alan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın önde gelen turizm ödüllerinden 2019 The World Luxury Spa Awards’da iki ödüle layık görüldü.

İtalyan mimar Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan 2700 metrekarelik alana yayılan, The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum daha önce 2016 yılında The World Luxury Spa Awards tarafından ödüllendirilmesinin ardından, bu sene de “Türkiye’nin Lüks Destinasyon Spa’sı” ve “Doğu Avrupa’nın Lüks Romantik Destinasyon Spa’sı” kategorilerinde iki ödülü kucaklayarak başarısını sürdürdü. The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum; 12 terapi odası, açık alanda nefes kesen Ege Denizi manzaralı dört kabanası, üç güzellik odası, özel kese odalarına sahip lüks hamamları, saunaları ve buhar odalarının yanı sıra, hem açık hem de kapalı yüzme havuzu alternatifleriyle misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayarak kişiye özel Spa deneyimleri tasarlıyor. Modern ekipmanlarla donatılmış spor salonu ise fitness, pilates ve yoga programlarıyla Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine benzersiz spor deneyimleri yaşatarak beden, zihin ve ruhları arasında mükemmel uyumu yakalama olanağı sunuyor.

The World Luxury Spa Awards, Spa alanında sektörün önde gelenlerini bir araya getirmek ve konuklara sunulan hizmet mükemmelliğini her sene ödüllendirmek üzere kurulmuş, prestijli bir global organizasyondur.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 137 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.