Bodrum Otelleri

La Quinta By Wyndham Bodrum

La Quinta By Wyndham Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme Mh, Bardakçı Sk. No:29, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 345 00 90

La Quinta By Wyndham Bodrum Yol Tarifi

La Quinta by Wyndham Bodrum

La Quinta By Wyndham Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme Mh, Bardakçı Sk. No:29, Bodrum – Muğla olan La Quinta By Wyndham Bodrum, işletmesine (0252) 345 00 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca La Quinta By Wyndham Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan La Quinta By Wyndham Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. La Quinta By Wyndham Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak La Quinta By Wyndham Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan La Quinta By Wyndham Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. La Quinta By Wyndham Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. La Quinta By Wyndham Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada La Quinta By Wyndham Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

372 thoughts on “La Quinta By Wyndham Bodrum

 • Sara Hilmi

  1- Unfriendly with babies ,Group of kids rolling the reception , they gave me third floor room with no
  Elevator while i have a baby and had to unhook the stroller to tow pieces and carry the baby all the way up all the time of stying , when i asked for ground floor they said we don’t have availability and the agent could find 15 empty room online , bunch of kids running the hotel plus what i have seen of empty rooms.
  2- You cant call another room .
  3- We asked the receptionists for a car ride to another city ,he made a call and we were able to hear the other aide voice saying 3000 tl and the receptionist told us its 5000tl.
  4- bugs came out from leaves in the breakfast.
  5- You have call for water every day reminding them.
  6- Big bug visited us in the room it was black like a cherry size.
  7- The wifi is super bad.
  8- The staff are super upset not smiling or welcoming except for bar lady with red hair.
  9-I have asked mid age lady on the reception to see the manager she said i will call the police for you and she called security.
  10- Rooms smell like dog pee.
  11- when i finally meet the manager he start justifying all the list above in Unprofessional way .
  Im responsible for every word i have written . It was really bad experience.

  1- Bebeklerle düşmanca, Resepsiyonu yuvarlayan bir grup çocuk, bana üçüncü katta oda verdiler.
  Asansör bir bebeğim varken ve bebek arabasını parçaları çekmek ve bebeği tüm yol boyunca taşımak zorunda kaldığımda, zemin katı sorduğumda müsait olmadığımızı ve acentenin 15 boş bulabileceğini söylediler. çevrimiçi oda, oteli işleten bir grup çocuk artı boş odalardan gördüklerim.
  2- Başka bir odayı arayamazsınız.
  3-Resepsiyonistlerden araba ile başka bir şehre gitmelerini istedik, aradı ve diğer yardımcının 3000 tl dediğini duyduk ve resepsiyonist bize 5000 tl olduğunu söyledi.
  4- Kahvaltıda yapraklardan böcek çıktı.
  5- Her gün su çağrınız var, hatırlatıyorsunuz.
  6- Büyük böcek bizi ziyarete geldi, oda kiraz büyüklüğündeydi.
  7- Wifi süper kötü.
  8 – Personel, kızıl saçlı bar bayanı dışında, güler yüzlü veya misafirperver olmadığı için çok üzgün.
  9-Resepsiyondaki orta yaşlı bayana müdürle görüşmesini istedim sizin için polisi arayacağım dedi ve güvenliği aradı.
  10- Odalar köpek çişi gibi kokuyor.
  11- nihayet yöneticiyle tanıştığımda, yukarıdaki tüm listeyi Profesyonelce olmayan bir şekilde haklı çıkarmaya başladı.
  Yazdığım her kelimeden sorumluyum. Gerçekten kötü bir deneyimdi.

 • Güler Güler

  Bu yıl Haziran ayında (22 ile26 Haziran arasında) 4 gece bu otelde kaldım. Yenilendiği için dışarıdan güzel bir görüntüye sahip olduğunu düşünerek büyük bir hevesle geldiğim otelde, ilk girişten itibaren yetkili kişilerin inanılmaz vurdumduymaz davranışları sizi karşılıyor. Kibirli cahillikleri ile acaba zorla mı çalışıyorlar imaji uyandırıyorlar. İlk günden son güne kadar gerek yiyecekler konusu, gerek temizlik ve özellikle resepsiyondaki personelin yaşattıkları inanılmaz kırıcı davranışlar yüzünden kesinlikle tavsiye etmiyorum. Üstelik yüksek beklentileri olan bir insan da değilim. Ama asla bir daha gitmeyeceğim ve de tavsiye etmeyeceğim bir otel. O bölgede o ayarda memnun kalınabilecek onlarca başka otel varken tercih edeceğim bir yer değil.

 • Aylin

  4 gece konaklamak için büyük bi hevesle geldiğim otel de hüsrana uğradığımı söyleyebilirim. Dışarıdan yeni gibi görünen otelde, Odaya girdikten sonra hayal kırıklığı başladı. Banyo bi önceki konuklardan sonra yıkanmamış olacak ki tuvaletin içi kalıntılı idi 🙂 banyo zemininde kabak çekirdekleri vardı. Ayrıca bir sürü toz kalıntısı birşeyler. Gözardı edilecek bir durum değil hakikaten. Sonrasında o kapıların kiri ve odanın eşyalarının eskiliği(nostaljik değil, eski). Banyo kapısının tahtası kabarmış, kalkmış elbisemi yırttı. Küvet sanırım yıllar önce ovulmuş kenar köşe eminim mikrop kaynıyordu siyah idi camın kenarları. Tekrar temizleyin dedik, çarşafları değiştirip üzerine çicek dökmüşler ???? ayrıntılı yazıyorum ki temizlenecek yerleri not alırlar belki.. Deniz manzaralı club odasında kaldık, asansörü olmayan, 4 kat merdivenle çıkılan bi yer burası. Valizlerle sıcakta bunalım yaşatıyor 🙂 bu Bilgi bi yerde yazmıyor ona göre club odası alın .. Bunun ötesinde denizi, yemekleri, servis çalışanları gayet başarılı(hatırlayabildiklerim: İpek Hanım, Hayrullah Bey, Harun Bey, Cansu Hanım, Zehra Hanım). Denize girme alanı gayet sessiz, kafa dinleyici, gümbür gümbür müzik yoktu mesela. Ama temizlik elemanları mı süreç mi bi yerlerde sorun olduğunu düşünüyorum, umarım otel sorumluları buradaki genel yorumları okuyup dikkate almalı. Yoksa bilen gelir mi bilmiyorum bi daha ? Bardakçı koyuna gelirim, ama bu otele bi daha asla. Banyo da ki durum hoş değil, çarşaflar temiz idi allahtan 🙂 klima son derece eski gürültülü çalışıyor. Balkona çamaşır askısı düşünülmemiş. Otel seçimi yaparken seçici davranmaya çalışmıştık.. sabah, öğlen, akşam yemek servis elemanları, plaja servis yapan elemanlarınız son derece naif ve çalışkanlar. Otel için bahsettiğim olumsuz durumları fotolardan kontrol edebilirsiniz. Olumlu gördüklerimi de ekleyeceğim 🙂
  Özetle, global de 8400+ oteli olan bir kuruluşta bu tarz sorunlar yaşanmaması gerektiğini düşünüyorum. Bir daha asla tercih edeceğimiz bir otel değil kendisi.
  Teşekkürler.
  Not: ayrıca bugün plajda eşimin yattığı sezlongun üzerine daha önceden de devrilen(orada oturanlar belirtti) büyük beyaz şemsiye devrildi. Allah’tan o esnada eşim yatmıyordu ve Allah’tan bana temas etmedi. Rüzgarda devrildi. Yeteri kadar önlem alınmamış olacak ki o şemsiye o şekilde devrildi. İnşallah birgün birinin başına düşmez. Yoksa ölümle sonuçlanır.

Yorumlar kapatıldı.