Bodrum Otelleri

Siesta Beach Apart

Siesta Beach Apart adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gümbet, Dayılar sok No: 31 Degirmenalti, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 319 37 17

Siesta Beach Apart Yol Tarifi

Siesta Beach Apart

Siesta Beach Apart Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gümbet, Dayılar sok No: 31 Degirmenalti, Bodrum – Muğla olan Siesta Beach Apart, işletmesine (0252) 319 37 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Siesta Beach Apart ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Siesta Beach Apart yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Siesta Beach Apart hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Siesta Beach Apart ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Siesta Beach Apart ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Siesta Beach Apart için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Siesta Beach Apart bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Siesta Beach Apart sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

305 thoughts on “Siesta Beach Apart

 • Gökmen Mustafa KAYGI

  Konum güzel ancak önünde denize giremezseiniz yeterli değil
  Onun dışında kullanışlı 3 yıldız için yeterli bir tesis şirin bir tesis

 • İrem Kaya

  Üç günlüğüne vakit geçirmek için iki aile gelmiştik hiç memnun kalmadık. Aylar öncesinden rezervasyon yaparken odaların birbirine yakın olmasını istediğimi söylemiştim dikkate alınmamış gecenin üçünde odamızın kapısı çalındı yanlışlıkla odalar temiz sayılmazdı banyoda sıcak su bile yoktu diğer ailenin kliması bozuktu bir gece zor kalabildik tavsiye etmem

 • Bitmad

  Sadece kalmak için gittik, odalar geniş ve ferahtı, havuzları orta derece diyebilirim, parasına göre iyi ama genel olarak malesef virane durumda.

 • Elif Ceylan

  Otelin konumu çok güzel. Her yere yakın. Denizi için temiz diyemem ancak bu otelin değil maalesef sahile çöplerini bırakan bizlerin suçu. Yorumlarda çalışanların ilgisizliği ve odaların pisliğiyle ilgili şikayetler vardı çok kararsız kalmıştık gidip gitmeme konusunda. Çalışanlar gayet ilgili ve odalar da gayet temizdi. Hiçbir sorun yaşamadık. Tek problem olarak gördüğüm şey odalarda telefonun çekmemesi ve wifinin yalnızca restoran/bar kısmında olması. Eğer odalara ortak wifi bağlanırsa çok daha konforlu olabilir.

Yorumlar kapatıldı.