Bodrum Barları

In Hall

In Hall adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:44, Bodrum – Muğla

Telefon : 0533 156 24 28

In Hall Yol Tarifi

In Hall

In Hall Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:44, Bodrum – Muğla olan In Hall, işletmesine 0533 156 24 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca In Hall ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan In Hall yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. In Hall hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak In Hall ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan In Hall ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. In Hall için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. In Hall bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada In Hall sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

155 thoughts on “In Hall

 • Ahmet Kutsi Günaydın

  Burada dada salondayız.. Daha da iyisi var da biz iyiyiz burada da..

  Ses kalpte hissediliyor.. Alt katlar kapalı ????

 • Ahmet Buğrahan YİĞİT

  Tek kelime ile anlatmak gerekirse, HARİKA…

 • Talha A

  Muzik guzel ama ses duzeyi sagir kalmaniza yol acacak seviyede. 5 dakika duramadik maalesef yoksa guzel mekan.

 • Tyler Durden

  Okan Bayülgen’in sahibi olduğu hoş mekan…İçeride geçmişten günümüze Okan Bayülgenin programları ile ilgili detaylar mevcut.

 • İsmail Ozkeskin

  Kucuk ama sevimli

Yorumlar kapatıldı.