Bodrum Barları

Byeskiciblack7bodrum

Byeskiciblack7bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı Mahallesi Dr. Alim Bey Caddesi, 1025. Sk. No:15, Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 343 84 14

Byeskiciblack7bodrum Yol Tarifi

ByEskiciBlack7Bodrum

Byeskiciblack7bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı Mahallesi Dr. Alim Bey Caddesi, 1025. Sk. No:15, Bodrum – Muğla olan Byeskiciblack7bodrum, işletmesine 0532 343 84 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Byeskiciblack7bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Byeskiciblack7bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Byeskiciblack7bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Byeskiciblack7bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Byeskiciblack7bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Byeskiciblack7bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Byeskiciblack7bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Byeskiciblack7bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

283 thoughts on “Byeskiciblack7bodrum

 • Boutique Gayrimenkul

  Deniz kenarı, iyi müzik, gündüz ve gece açık, yemek yiyebilir ya da bir şeyler içebilirsiniz..

 • Üşengeç Şef

  80’ler 90’lar konsepti ve çalan yerli yabancı şarkı seçimleri çok başarılı. Kaleye bu kadar yakın olması sebebiyle deniz kenarındaki dış kısmı çok keyifli. İçi de oldukça büyük, yüksek tavanlı olduğu için de havadar. Keyile gidilip tüm akşam dans ediliyor

 • Fethiye Rahim

  Akşamüstü gün batarken denizin üstünde oturup Bodrum denizine karşı birkaç kadeh içmek keyifli. Geceler çok kalabalık, Türkçe pop çalıyor.

 • Renin Özlevi

  Personel oldukça ilgili. Yiyecekler de çok lezzetli. Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel. Hem yemeğe hem de eğlenmeye mutlaka uğranması gereken bir yer.

 • Ulaş Öksüz

  Fiyatların uygunluğu beni şaşırttı. Mekan temiz, dj iyi, personel iyi ama biraz eğitim almalılar. Eğitim, hepimiz için şart : ) rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Yorumlar kapatıldı.