Bodrum Barları

Chora Bodrum Bar

Chora Bodrum Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe mah. İskele cad Şalvarağa 16/2, Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 760 21 72

Chora Bodrum Bar Yol Tarifi

Chora Bodrum Bar

Chora Bodrum Bar Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe mah. İskele cad Şalvarağa 16/2, Bodrum – Muğla olan Chora Bodrum Bar, işletmesine 0532 760 21 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chora Bodrum Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chora Bodrum Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chora Bodrum Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chora Bodrum Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chora Bodrum Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chora Bodrum Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chora Bodrum Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chora Bodrum Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

13 thoughts on “Chora Bodrum Bar

 • Barış Arslan

  Şarap severlerin mutlaka uğraması gereken bir mekan. Zengin bir şarap menüsü var. Şarabımızın yanında şarküteri tabağı tercih ettik, taze ve güzeldi. Deniz ve gün batımı manzarası eşliğinde şarap içebiliyorsunuz. Müzikler çok iyi. Ayrıca sanat eserleriyle çevrili bir ortamda oturuyorsunuz. Atakan Bey kendi hazırladığı lezzetleri misafirlerine sunuyor. Ziyadesiyle keyifli. Tekrar geleceğiz.

 • Mehmet Fahrettin GÖNBE

  Şarap ve huzuru tadı kesinlikle burada

 • Taha Demir Karademir

  Müthiş bir huzur ve keyifli içkiler.

 • Ahmet YÜCETAŞ

  Harika bir yer yüzlerce şarap çeşidi bulabileceğiniz bir yer. Çok eğlendik.

Yorumlar kapatıldı.