HER YAŞA SAĞLIKLI YAŞAM SIRLARI MİDTOWN’DA

Detoks ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı Gül Kaynak, ‘Her Yaşa Sağlıklı Yaşam Sırları’ konulu söyleşisi ile 21 Mayıs Cumartesi saat 18.00’da Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileriyle buluşuyor.

‘Her Yaşa Sağlıklı Yaşam Sırları’ konulu söyleşisi ile Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileriyle bir araya gelecek olan Gül Kaynak; sağlıklı yaşamın püf noktalarını, alkali beslenme ve detoks hakkında bilgi verecek, merak edilen soruları yanıtlayacak.

Etkinlik ücretsizdir.

GÜL KAYNAK HAKKINDA:

Tarsus Amerikan Koleji ve ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okuyan Gül Kaynak, aynı üniversitenin Turizm Otel İşletmeciliği Bölümünden de diploma aldı.

Dreamlands Spa Boutiques Türkiye’nin kuruluşunda 2002 – 2005 seneleri arasında Genel Müdür olarak İstanbul Bebek’te, Bodrum Türkbükü’nde Maça Kızı Oteli ve Tampa Beach’te ve Uludağ Kartanesi Otel’de şubeler açtı ve buralardaki merkezleri yönetti. Yine Dreamlands bünyesinde Bodrum Ada Otel’de özel detoks programları düzenledi.

Gül Kaynak Kasım 2005 senesinde yeni kurulan The LifeCo bünyesine katıldı. The LifeCo, Bodrum, Detox Center ve Akatlar İstanbul Well-Being merkezlerindeki Detoks programını ve merkezin yöneticiliğini yapmak dışında Tayland, Almanya ve Amerika’daki çeşitli detoks merkezlerinde incelemelerde bulundu. Amerika’da Alkali Yaşam ve Canlı Kan Analizi Mikroskopi eğitimi ve sertifikası aldı. 7 sene boyunca The LifeCo bünyesinde satış ve pazarlama, halkla ilişkiler çalışmalarını da yürüten Kaynak, Haziran 2011’de Doğuş için D-Life’ı kurmak için transfer oldu.

2011-2013 yıllarında Doğuş Grubu için D-Life, Well-Being, D-Life Bag, D-Life Snacks, D-Life Products markalarını yarattı.

2013’de Freelance çalışmaya başlayan Gül Kaynak, Richmond Nua Sapanca, Wellness Spa Resort, Sianji Well-being Resort, Bodrum (Gardens of Babylon), The Grand Tarabya Hotel, İstanbul, The Detox Bay, Bodrum gibi merkezlerde Detoks ve Sağlıklı Yaşam Programları kurulmasında Danışmanlık hizmeti verdi.