EğlenceMekanlar

BODRUM’DA EĞLENCEYİ ANJELIQUE FARKIYLA YAŞAYIN

İstanbul gece hayatı sahnesinin en önemli mekânlarından Anjelique, tüm eğlencesiyle Bodrum’a taşınıyor. 15 yıldır İstanbul eğlence hayatının ritmini tutan Anjelique, bu yaz sezonunda Bodrum’da da misafirlerini ağırlayacak.

İstanbul’da benzersiz boğaz manzarasını ve kaliteli müzikleri bir araya getirerek rafine bir eğlence anlayışı sunan Anjelique, kendine has eğlencesini bu yaz Bodrum’da misafirlerine sunmaya hazırlanıyor. Bodrum Palmarina içinde konumlanan mekân geniş locaları, ferah dekorasyonu ve etkileyici ambiyansıyla kendine hayran bırakıyor.

800 kişilik kapasiteye sahip Anjelique Bodrum, geniş alanıyla yaz partilerinin yeni adresi olacak. Kapılarını 22.00’da açacak olan mekân, misafirlerine 04.00’a kadar akıllara kazınacak bir deneyim yaşatacak. Anjelique Bodrum’da müzikler ise Resident DJ Ejoop’a emanet.

Bugüne kadar İstanbul’da Shapeshifter’dan Betoko’ya, Timo Maas’tan Boy George’a birçok dünyaca ünlü ismi ağırlayan Anjelique, Bodrum’da da unutulmayacak partilere ev sahipliği yapacak. Mekân, yaz boyunca hem ünlü DJ performanslarına hem de sürpriz partilere kapılarını açacak.

Boğazın benzersiz siluetine nazır etkileyici atmosferi ile eğlencenin en iyi adreslerinden Anjelique, bu yaz yeni adresinde; Bodrum’da eğlencenin nabzını tutacak.