MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA ÇOK ÖZEL BİR RAMAZAN SİZİ BEKLİYOR

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı sunan, zeytin ağaçları ve çam ormanlarıyla çevrelenmiş Mandarin Oriental, Bodrum, bu yaz Ramazan ayı ve Ramazan Bayramına özel programlar hazırladı.  

Mandarin Oriental, Bodrum misafirleri, Ramazan ayında konakladıkları süre boyunca her sabah odalarının eşsiz manzarasında sahur yapma şansına sahip oluyor. Günü resort otelde sakin biçimde geçiren konuklara iftar saatinde ise lezzetli bir akşam yemeği sunuluyor. Sofra Restaurant’ın seçkin yemekleriyle oluşturduğu set menü zengin bir iftar sofrasıyla beğeni kazanıyor. Minimum 4 gecelik konaklamalar için sunulan iftar ve sahur alternatifleri Ramazan’da damakları şenlendirecek.

Mandarin Oriental, Bodrum, Ramazan Bayramı’nı keyifli anılara dönüştürmek isteyen misafirlerine de birbirinden özel ayrıcalıklar sunuyor. Ramazan Bayramı’nda otelde konaklayan misafirler, dilerlerse Ege Denizi manzarasını panoramik biçimde gören Sofra Restaurant’ta dilerlerse odalarının konforunda kahvaltının keyfini çıkarabiliyor. Ramazan Bayramı’na özel olarak 10 gün ve üzerindeki süite ve villa konaklamalarında 2 günlük konaklamayı, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine hediye ediyor

Detaylı bilgiye Mandarin Oriental, Bodrum web adresinden veya 0252 311 18 88 numaralı telefondan ulaşılabilir.