AlışverişYaşam

HEPSİBURADA.COM EN BÜYÜK KOLEKSİYONU OLUŞTURDU

HEPSİBURADA.COM TOPLAM 110 MARKA VE YAKLAŞIK 200 BİN ÜRÜNLE MODA ALIŞVERİŞİNDE EN BÜYÜK KOLEKSİYONU OLUŞTURDU

Hepsiburada.com büyük bir koleksiyon oluşturarak moda kategorisinin lansmanını yaptı. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük moda markalarını tüketicilerle buluşturanhepsiburada.com, toplam 110 markanın yaklaşık 200 bin giyim ve aksesuar ürününe yer veriyor. Hepsiburada.com, özel indirimler, kampanyalar, günlük ve saatlik fırsatlarla moda severlere pek çok avantaj sunacak. Müşteriler giyim, ayakkabı ve spor ayakkabıda 75 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo bedava avantajından ve peşin fiyatına 9 taksite varan ödeme kolaylıklarından yararlanabilecek.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, moda alanında en geniş ürün gamını, özel fırsatlarla müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markaları ile işbirliği yapan hepsiburada.com, zengin ürün kataloğu ve sunduğu avantajlarla moda alışverişinin yeni adresi olacak.

Müşterilerine 27 farklı kategoride 1 milyon ürün sunan hepsiburada.com, moda kategorisi lansmanı ile bünyesindeki marka ve ürün sayısını artırdı. Hepsiburada.com moda kategorisinde toplam 110 marka ve yaklaşık 200 bin giyim ve aksesuar ürününü müşterilerle buluşturuyor.

Tüketiciler sevdikleri tüm moda markalarını hepsiburada.com’da bulabilecek. LC Waikiki, DeFacto, Flo, U.S. Polo Assn., Lacoste, Collezione, Roman, Kiğılı, Camper, Tommy Hilfiger, Nike, adidas, Nautica, Superstep, Piere Cardin, Bambi, NG Style, Marka Park, D’S Damat, Yargıcı, Ay Yıldız, Faik Sönmez, Ten, Elle, Karaca, Puma, Beta, Herry, Hummel, Jimmy Key ve Dagi hepsiburada.com’da yer alan markalardan sadece bazıları…

Kargo bedava ve taksit avantajı

Hepsiburada.com özel indirimler, düzenli kampanyalar, günlük ve saatlik fırsatlarla moda severlere pek çok avantaj sunacak. Müşteriler giyim, ayakkabı ve spor ayakkabıda 75 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo bedava avantajından ve peşin fiyatına 9 taksite varan ödeme kolaylıklarından yararlanabilecek.

Gülben Ergen moda lansmanının yüzü oldu

Online moda alışverişini Türkiye çapında yaygınlaştırmayı amaçlayan hepsiburada.com, lansman yüzü olarak ünlü sanatçı Gülben Ergen’le anlaştı. Bu işbirliği kapsamında “Gülben Ne Giysin” adlı eğlenceli bir yarışma yapılıyor. Gülben Ergen, hepsiburada.comüzerinden kendisine en şık ve en güzel kombini önerene o kombini hediye ediyor. Katılımcılar hepsiburada.com’da Gülben Ergen için kombin oluşturup sosyal medya platformlarında #gulbennegiysin hashtag’i ile paylaşarak hediye kazanma fırsatı yakalayacak.

Hepsiburada.com müşterilerine başka sürprizler de hazırladı. Sayfalarını özel içeriklerle renklendiren hepsiburada.com, şık giyinmek isteyen müşterileri için moda danışmanlarından stil önerileri sunacak.

Aylık 50 milyon ziyaretle Türkiye’nin en büyük AVM’si olan hepsiburada.com, yapacağı yeniliklerle moda alışverişinde yeni bir dönem başlatacak.