CRATE AND BARREL’DAN MUTFAKTA HAYATI KOLAYLAŞTIRAN 10 MUTFAK ALETİ

Geniş ürün yelpazesi ile yemek yapımına keyif katan Crate and Barrel, mutfakların olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor

İstanbul, Temmuz 2017 Yaşam alanlarında her ihtiyaca yönelik ürünleri ile evlerin vazgeçilmezi olan Crate and Barrel, kendi mutfağının “şefi” olanlar için hem hazırlık hem de servis esnasında pratik çözümler sağlıyor.

Yemeklerin lezzetini, hazırlık aşamasındaki doğru ölçüler belirliyor. Crate and Barrel’ın ölçü kapları ve ölçü kaşıkları, paslanmaz çelik özelliğiyle öne çıkarken; yemeğe lezzetini katan gizli yardımcıların da başında geliyor. Sıcağa dayanıklı tahta kaşıklar, her türlü karıştırma işleminde en zor tariflere eşlik ederken,  yoğun kullanıma uygun metal çırpma teli ise uzun süre dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Kilitlenebilen ve kaymaz sapı sayesinde rahatça kullanılabilen OXO Paslanmaz Çelik Maşa, yer kaplamadan saklanabilme özelliğiyle mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hazırlık aşamasında sıkça kullanılan OXO Esnek Bıçaklı Soyacak ise paslanmaz çelik dönen bıçağıyla en kalın sebze ve sert meyve kabuklarını kolaylıkla keserken, yumuşak ve rahat tutumu ile elinizi yormuyor.

Özel tasarımıyla en derin kapların içine bile rende ve çeşni katabileceğiniz Microplane Çok İnce Uçlu Rende; parmesan peynirini yumuşacık bir şekilde rendeleyebiliyor ve narenciye kabuklarını saniyeler içinde çıkarabiliyor. Sarımsak ve zencefili anında püre yapabilen İnce Uçlu Rende,  pişirme ve süsleme için ise çikolata veya hindistan cevizini kolayca kıyabiliyor.

Mutfağın olmazsa olmazlarından Sarımsak Ezici, bir tarafındaki ezme diğer tarafındaki dilimle özelliğiyle fark yaratıyor. Her yemeğin vazgeçilmez yardımcısı Silikon Spatula ise ısıya dayanıklı silikon ve yerinden çıkabilen başlığı sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Crate and Barrel’ın fonksiyonel ürünleri arasında yer alan Konserve Açacağı, konserveleri kapaklarına dokunmadan açabilmenizi sağlarken; tenekelerin kenarlarına da zarar vermiyor.

Crate and Barrel’ın yemek yapımını kolaylaştıran şık ve kullanışlı ürünleri sizleri, Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 55 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

İstanbul

Zorlu Center: 0212 353 65 75

Akasya: 0216 510 57 57

Maçka Outlet: 0212 232 32 49

Ankara

NextLevel AVM: 0312 285 05 58

Bodrum:

Midtown AVM

Yalıkavak