JUMEİRAH BODRUM PALACE YAZ SEZONUNU AÇIYOR

Lüks tatil sevenlerin tercihi Jumeirah Bodrum Palace yaz sezonunu açıyor

Eşsiz güzellikteki Bodrum kıyısı üzerinde konumlanan Jumeirah Bodrum Palace, yaz sezonunu açıyor. Bodrum’un muhteşem doğasında konumlanan otel, misafirlerini denizle iç içe “Royal Villa”larında ağırlıyor.

Zeytinlikahve Mevkii’nde sıra dışı doğal güzelliği içinde yer alan Jumeirah Bodrum Palace, misafirlerini yaz sezonu için bekliyor. Konforlu ve lüks tatil anlayışına sahip, nefes kesici iki katlı “Royal Villa”lar, her birinde bulunan 10 konuğun ağırlanabileceği beş yatak odası ile kalabalık gruplar için yaza muhteşem bir başlangıç yaptırıyor.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla birleşen muhteşem deniz manzarasının ruhu dinlendirdiği villalarda yaz sezonu, lüks ve konforla açılıyor.

Yaza “Royal Villa”larda adım atın

Benzersiz doğanın ve lüksün buluştuğu “Royal Villa”larda oturma odası, mutfak, asansör, teras, veranda, tenteli salıncaklı teras, koşu bandı ve efor bisikletleri tüm ihtiyaçları karşılarken, özel havuz, jakuzi ve güneşlenme verandası misafirlerin kendini şımartmasına olanak veriyor. Talise Spa’da 15 dakikalık bakım ise yaza mükemmel bir başlangıç sağlıyor.

Plajdaki kabinlerin kullanımı, golf arabası, 24 saat yardıma hazır butler, lüks hava alanı karşılama hizmetleri de rüya gibi bir tatil için “Royal Villa”ların sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Jumeirah Bodrum Palace yaza adım atarken deniz ve güneşi lüks bir tatille birleştirmek isteyenleri cennetten bir köşede buluşturuyor.

Jumeirah Grubu Hakkında:

Dubai Holding’in bir parçası olan lüks otel firması Jumeirah Grubu, amiral gemisi niteliğindeki Burj Al Arab dahil olmak üzere birinci sınıf oteller ve tatil yerleri portföyünü işletir. Jumeirah Hotels & Resorts, Orta Asya’da Dubai, Abu Dabi ve Kuveyt, Avrupa’da Bakü, Frankfurt, İstanbul, Bodrum, Londra, Mayorka (İspanya)’nın yanı sıra Asya’da Maldivler ve Şangay’da bulunan tesisleri yönetir. Jumeirah Grubu aynı zamanda Dubai’de bulunan lüks konut markası Jumeirah LivingTM, çağdaş yaşam tarzını yansıtan otel markası VENU, zindelik markası Talise, Jumeirah restaurantları, Wild Wadi WaterparkTM, Emirates Konukseverlik Yönetimi Akademisi ve küresel sadakat programı olan SiriusTM’i de yönetir. Gelecekte yapılacak olan açılışlar arasında Çin, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Fas, Umman, Rusya ve BAE’de bulunan lüks ve yaşam tarzı otelleri yer alıyor.

www.jumeirah.com