GURME TATLAR, LUX* BODRUM RESORT & RESİDENCES’DA…

LUX* Resorts & Hotels zincirinin egzotik reçeteleri Bodrum’un Akdeniz dokunuşlu doğal ürünleriyle LUX* Bodrum Resort & Residences’ta bir araya geliyor. Unutamayacağınız bir tatilin yanı sıra damaklarda lezzet şöleni yaşatan bir tadım deneyimi yaşamaya hazır mısınız? 

LUX* Bodrum Resort & Residences Stella ve Beach Rouge Restaurantlarında  İtalyan ve Akdeniz lezzetlerini deneyimli şeflerin dokunuşlarıyla gurme tatlara dönüştürüyor.

Lüks ve konforu yeniden yorumlayarak dünyanın en özel lokasyonlarında hizmet veren ve her zaman bir tatilden daha fazlasını arayanların ilk tercihi olan LUX* Bodrum Resort & Residences, Bodrum’un eşsiz güzellikteki koyu Adabükü’nde, LUX*ın Türkiye ve Avrupa’daki ilk ve tek tesisi olarak hizmet veriyor.

Gerçek İtalyan lezzetlerini keşfetmek isteyenlerin uğrak mekanı olan Stella Restaurant ve Akdeniz ve Türk Mutfağı’na has çok özel lezzetler sunan Beach Rouge Restaurant ile Bodrum’un doğal ve taze ürünleri LUX* Bodrum Resort & Residences’ın deneyimli şeflerin reçetelerinde buluşacak.

Gastronomi yıldızı Stella

İtalyan’ca “yıldız” anlamına gelen Stella Restaurant, İtalyan mutfağının seçkin lezzetlerine yaptığı özgün dokunuşlarla misafirlerine gurme tatlarla eşsiz bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Stella Restaurant mutfağında hazırlanan ve lezzeti kadar şık sunumlarıyla da göz dolduran yemekler arasında Cicchetti olarak Olive all’ascolana (kızarmış dolgulu zeytin) Taze Trüf mantarlı Risotto, Ossobuco, Sous Vide tekniği ile hazırlanmış kuzu incik öne çıkan spesiyallerden sadece bir kaçı. Şef Barış Torcu ve ekibi Stella’nın mutfağında harikalar yaratmaya devam ediyor.

Akdeniz esintisiyle harmanlanan tatlar Beach Rouge Restaurant

Beach Rouge Restaurant, Akdeniz mutfağının favori lezzetlerini yerel tatlarla birleştirerek oluşturduğu güçlü menüsüyle hafif ve sağlıklı tatlar arayanlar için ideal bir menü sunuyor. Mevsimin taze ve doğal ürünleriyle hazırlanan lezzetli sunumlara tropikal aromaların da yer aldığı içecekler eşlik ediyor.