GÜNAYDIN, BODRUM VE GÖCEK’TE YAZA “MERHABA” DEDİ

Et severlerin değişmez adresi Günaydın, Bodrum ve Göcek şubelerinin kapılarını yaz sezonuna açtı.

Bulunduğu her noktada aynı standartlarda hizmet sunan Günaydın, yaz boyunca keyifli buluşmalara ev sahipliği yapacak.

İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun başta olmak üzere 40’ı aşkın şubesi ile etin vazgeçilmez adresi olan Günaydın, yaz sezonu için Bodrum ve Göcek’te misaiflerini ağırlamaya başladı. Türkiye’nin et ve kebap konusundaki en iddialı restoranı Günaydın, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da ve D-Marin Göcek’te geçen yıl geçirdiği hareketli yaz sezonunun ardından bu yaz da et severlerin adresi olacak.

Bodrum Palmarina’daki keyifli lokasyonunda misafirlerini ağırlayan Günaydın, yaz buluşmalarının keyfini ikiye katlarken; lezzetli menüsü ile farkını bir kez daha ortaya koyuyor.  Restoranın geniş bahçesinde yer alan havuz bölümü çocuklu aileler için ideal olmakla birlikte, marinanın ambiyansıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Köfte, döner, burger, dürüm başta olmak üzere bir çok et, tavuk ve kebap çeşidiyle misafilerine zengin bir menü sunan Günaydın Bodrum, marinada ya da teknelerinde zaman geçirmek isteyenlere paket servisiyle de hizmet veriyor.

Günaydın Steakhouse, D-Resort Göcek’in benzersiz ortamında damaklarda iz bırakan lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Açık alanda  90 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Günaydın Göcek; “Kobe Beef”, “Special Lokum”, “T-Bone Steak”, “Dallas Steak”, “Günaydın Special” ve ‘’New York Steak’’ gibi özel ürünleri ile et severlere ziyafet yaşatıyor.

Günaydın Göcek Adres: Göcek Mah. Sıtkı Koçman Cd. No : 8  Fethiye / Muğla / TÜRKİYE

Rezervasyon: +90 252 661 09 00

Günaydın Bodrum Yalıkavak Palmarina Adres: Merkez Mahallesi Çökertme (Merkez) Caddesi Yalıkavak/Bodrum

Rezervasyon: +90 0252 385 24 70