GeziTurizm

D-MARİN’DEN YILLIK SÖZLEŞMEYE ”HAPPY BERTH DAYS!”

D-Marin’den Yıllık Sözleşme Yapan Misafirlerine; “Happy Berth Days!”

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden biri olan D-Marin, tüm marinalarında konaklama imkanı sunan uluslararası bir kampanyaya imza atıyor.

Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’da toplam 8 bin 270 bağlama kapasitesine sahip 10 marinası ile D-Marin, farklı denizlerde ve marinalarda farklı deneyimler yaşamak isteyen misafirlerine uluslararası bir kampanya sunuyor.

1 Mayıs 2017 tarihinden itibaren geçerli olan ve özel teknelerin yararlanabileceği ve sadece bağlama ücretini kapsayan Happy Berth Days! kampanyasında, D-Marin marinalarının herhangi biriyle yıllık anlaşma yapan misafirler, diğer D-Marin marinalarının her birinde 7 gün, 9 marinada toplam 63 güne kadar ücretsiz konaklayabilecekler. Ücretsiz bağlama hakkının, ilgili marinadaki müsaitlik durumuna bağlı olarak değişebileceği gibi misafir olunacak marinalardan temin edilecek diğer hizmetler misafirlerin kendisi tarafından karşılanacak. 7 gün ücretsiz bağlama hakkı dolduktan sonra teknesini daha uzun süre bağlamak isteyen misafirlere D-Marin World programı kapsamında 4 aya kadar %40 indirim uygulanacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen misafirlerin, ziyaret edeceği marinaya en az 7 gün önce taleplerini yazılı olarak bildirmesi, ziyaret ettiği marinanın fiyat listesi ve kurallarını yazılı olarak kabul etmesi ve yıllık bağlama yaptığı marinanın tüm ücretlerini peşin olarak ödemiş olması gerekiyor.

D-Marin’ler, tekne sahiplerine sundukları çeşitli hizmetlerden benzersiz SPA deneyimlerine, dünya mutfağının seçkin lezzetlerini bir arada bulunduran Yacht Club restoranlarından çocukları deniz hayatı ile buluşturan D-Marin Kids programına kadar tüm misafirlerine renkli bir dünyanın kapılarını açıyor.