GENÇ SPORCULARDAN BAŞKAN KOACADON’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bodrum Voleybol Spor Kulübü Başkanı ve sporcuları, desteklerinden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Başkan Kocadon’u makamında ziyaret eden kulübün başkanı ve aynı zamanda antrenörü olan Taner Tan, sporcularının her geçen sene daha büyük emekler harcayarak başarıya ulaştıklarını söyledi. Başkan Kocadon’un, bu başarılarında katkısı olduğunu ifade eden Tan; “Sporcularımız geçen yıl ve bu yıl göstermiş olduğu başarılarla iki il birinciliği ile 2 kupa kazandı. Şimdide Denizli’ye grup finallerine gidiyoruz. Sonrasında da Türkiye finalleri için İzmir’e gitmeyi hedefliyoruz. Şu anda üç kızımız milli takım kampına davet edildi. Çok iyi bir ekibimiz var ve başarılarının devam edeceğine de inanıyorum. Başkanımız da bizlere her zaman destek oldu. Bu nedenle de teşekkür ziyaretinde bulunduk” dedi.
Sporcularla bir süre sohbet eden Başkan Kocadon ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Sporun önemini her yerde vurguluyorum. Kendim de birçok farklı dalda spor yapıyorum. Bodrum Belediye Başkanı olarak da elimden geldiğince spora desteklerimi sürdüreceğim. Onların başarılar elde etmesi beni onurlandırıyor. Hepsini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.