SPEKTR OTEL YALIKAVAK’TA AÇILDI

Yalıkavak’ta, Rus yatırımcı Sergey Klyuev tarafından yaptırılan Spektr Hotel Bodrum, LaColline Restaurant ve Podval Wine Bar&Lounge, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.


Bodrum ve Rusça konuşan ülkeler arasında turizme katkı sağlamak ve işbirliği yapmak amacıyla, Bodrum’da böyle bir yatırım yapmaya karar verdiklerini söyleyen Rus yatırımcı, Sergey Klyuev; Bodrum’da yaz-kış turizme katkı sağlamayı amaçladıklarını bunun içinde Yalıkavak’ta böyle bir tesis açmaya karar verdiklerini söyledi.
Klyuev; “Bodrum’da turizm yatırımı yapma gibi bir düşüncemiz yoktu. Bodrum’u çok seviyorduk, buradan bir ev aldık. Daha sonrada bu güzelliği herkesin görmesini istedik ve yaz kış hizmet verecek olan Spektr Hotel Bodrum’u ve beraberinde LaColline Restaurant ve Podval Wine Bar & Lounge’ı seçkin misafirlerimiz için hizmete açıyoruz. Bodrum artık yaz kış turizmi hak ediyor. Bunda bizim de katkımız olursa mutlu olacağız” dedi.
Spektr Hotel Bodrum genel Müdürü Oktay Ülker ise, Bodrum’a yeni ve kaliteli bir tesis daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Misafirlerimize en kaliteli hizmeti, deneyimli ekibimizle vermeyi amaçlıyoruz. Otelimizde her misafirimiz kendini özel hissedecek. Otelimiz 12 ay boyunca tüm konforuyla hizmet verecek” diye konuştu.
Spektr Hotel Bodrum’un, içinde hizmet verecek olan LaColline Restaurant ile Podval Wine Bar&Lounge, Yalıkavak’ta kaliteli bir buluşma mekanının yeni adresi olacak.