TeknolojiYaşam

CASPER VIA A1 İLE ŞIKLIKTA VE PERFORMANSTA SINIRLARI ZORLAYIN!

Türkiye’nin lider teknoloji markalarından olan Casper’ın, yeni akıllı telefon modeli olan Casper VIA A1; elmas kesim şık metal dizaynı ile en üst teknoloji yüksek performansı birleştiriyor.

Türkiye’nin bilgisayar uzmanı markası Casper, üstün performans ve şıklığı bir arada arayanlara özel sunduğu Casper VIA A1 modeliyle dikkat çekiyor. Kullanıcıların beklentilerinin ötesine geçmek için tasarlanan üründe ayrıca; Gorilla Glass 3 ekran teknolojisiyle sağlamlaştırılmış 5,5 inch FHD ekran, 64 GB gibi yüksek dahili hafıza kapasitesi, gerçek 4.5G bağlantı hızı, 8 Çekirdek ve 4 GB RAM sayesinde maksimum hız ve performansı, Çift Sim Kart kullanma imkanı, Parmak izi ile cihaz ve uygulama güvenliği seçenekleri, Dual pencere özelliği ile aynı anda iki uygulama kullanma imkanı veren özelleştirilmiş yazılımı ile oldukça farklılaşıyor.

Sürprizli bir Telefon

Yazılımını keşfederken ise sürprizlere hazırlıklı olun, zira kışın eldivenle bile bu ürünü kullanabilecek, Çocuk Modu’na getirdiğiniz telefonunuzu güvenle çocuklarınıza emanet edebileceksiniz.

Onunla Şıklığınızı Tamamlayın!

Ayrıca zarif, köşeleri yuvarlatılmış kusursuz elmas kesim metal tasarımı ve altın rengi ile stil sahibi herkesin öncelikli tercih edeceği oldukça şık bir görünüme sahip.

Güzel hatıralar için: Casper VIA A1

Güzel fotoğraflar çekmeniz için hem yüksek kamera performansı, hem de cilt güzelleştirme gibi birçok çekim modu bulunan Casper VIA A1’de, ekran flaşı özelliği sayesinde az ışıkta bile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyebilir, on binlerce fotoğrafı da telefonunuzun hafızasında rahatlıkla saklayabilirsiniz. 128 GB ekstra hafıza kartı ile ise toplamda 192 GB olan telefonunuzun hafızası neredeyse bir bilgisayara eşdeğer oluyor.

Lansmana özel sadece 1499 TL olan Casper VIA A1, tüm teknoloji satış noktalarında sizleri bekliyor!