BODRUM ANTİK TİYATRO’DA ŞEBNEM FERAHLI ROCK GECESİ!

Organizasyonu Pera Event’in üstlendiği müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler, 31 Ağustos Çarşamba akşamı sahnesinde Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah’ı ağırladı.

Şebnem Ferah, Borum Antik Tiyatro Sahne’sinde yine unutulmaz bir konsere imza atarak dinleyicisini büyüledi. Ferah, muhteşem konserine ‘Ya Hep Ya Hiç’ şarkısı’ ile başladı, ‘Kalbim Mezar’ ve ‘Birileri Var’ ile devam etti.Ferah’ın hemen her şarkısında, sahnede ayrı bir görsel şov yaşandı. Hiç ara vermeden 3 saat sahnede kalan Şebnem Ferah’a seyircisi de adeta bir koro gibi eşlik etti. Şebnem Ferah konser sırasında zaman zaman seyircileriyle konuşmayı da ihmal etmedi.

YAYLI QUARTET’LE ÖZEL AKUSTİK KONSER

Şebnem Ferah 6 şarkıyı konserinin orta kısmında “Şarkılarıma ruhlarını verecekler” dediği Semplice yaylı quartet’i eşliğinde, özel hazırlanan dekoru ile Bodrum Antik Tiyatro’da adeta sıcak bir ev atmosferi yarattıkları ortamda sergiledi! Ferah, bu bölümde seslendirdiği ‘Değirmenler’, ‘Benim Adım Orman’, ‘Saki’, ‘Masum Değiliz’ gibi birbirinden duygusal şarkılarla da duygu fırtınası estirdi.

Antik Tiyatro’da Şebnem Ferah’lı müzik şölenine doyamayan dinleyicilerin, dakikalarca süren alkış ve ıslıklarını cevapsız bırakmayan Ferah, ‘Eski’ şarkısıyla da bis yaptı!

Şebnem Ferah’a unutulmaz konserinde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul), Serdar Barçın(flüt) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik etti.