AlışverişYaşam

CAFFÈ NERO’DAN FORMUNU DÜŞÜNENLERE ÖZEL LEZZETLER

Caffè Nero, formunu korurken lezzetten vazgeçmek istemeyenlere erikli gronola barı ve unsuz meyveli keki öneriyor. Şeker ve katkı maddesi içermeyen erikli granola bar ve kuru meyvelerin çikolata ile buluştuğu unsuz meyveli kek öyle lezzetli ki müdavimi olacaksınız.

Baharın kapıyı çaldığı şu günlerde pekçoğumuz yediklerimize daha fazla dikkat ediyoruz. Kimimiz bunu sağlıklı beslenmek veya formunu korumak adına kimimiz ise fazla kilolarımızdan kurtulmak için yapıyoruz. “Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, yediklerine dikkat edenlere, sağlıklı beslenmek isteyenlere çok lezzetli iki ürün sunuyor: Erikli granola bar ve unsuz meyveli kek.

Erikli granola bar, hem ara öğünlerde hem de canınız tatlı istediğinde tüketebileceğiniz bir ürün. Şeker ve katkı maddesi içereyen erikli granola barın içeriğinde kuru erik, hurma, susam, fıstık ezmesi, bal, yulaf ezmesi, ay çekirdeği ve badem bulunuyor. Çok düşük bir derecede kurutularak hazırlandığı için raw food (çiğ beslenme) ürünleri tercih edenler de erikli granola barı rahatlıkla tüketebiliyor.

Nefis tadıyla normal kekleri aratmayan unsuz meyveli kek, Caffè Nero’nun mükemmel kahveleriyle iyi bir uyum yakalıyor.Unsuz meyveli kek bitter çikolata, kayısı, yaban mersini, kuru üzüm, toz badem, hindistan cevizi, tarçın, tereyağı ve çok az şeker kullanılarak hazırlanıyor.