BU BAHAR PANDORA İLE RENKLENİN

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA’nın ışıltılı ve renkli yeni koleksiyonları ile  bu bahar tüm gözler üzerinizde olacak. Muhteşem renklerle zarafeti buluşturan PANDORA, renklerden aldığı ilhamla tasarlanan göz alıcı koleksiyonu tüm PANDORA mağazalarında sizleri bekliyor.

 

  • Renklerin Zarafet ile Dansı “PANDORA Kalpleri”

PANDORA’nın yeni serisi PANDORA Kalpleri, geçmişin mirasını geleceğin duygularıyla buluşturuyor. İster tek başına, ister yanyana takılabilen açık mavi, mavi, mor, nane yeşili,  kiraz rengi, açık pembe ve beyaz olmak üzere yedi farklı renk seçeneğindeki bilezik ve yüzükler baharda tarzınızı tamamlıyor. Yan yüzeyleri yarısı renkli minelerle, diğer yarısı narin kalplerle süslü bilezik ve yüzükler, zirkon taşlarla ışıldıyor. Bileziklerde her biri tek tek el işçiliğiyle yerleştirilen 50 adet renksiz zirkon taş yer alırken, yüzüklerde ise dört renkli zirkon alternatifi bulunuyor.

 

  • “Işıltılı Damlacıklar” ile Muhteşem Renkler

                  

PANDORA’nın 2017 İlkbahar sezonu için hazırladığı ‘Işıltılı Damlacıklar’ charm serisi, cesur renk paleti ve detaylara gösterdiği özen ile dikkat çekiyor. Kişisel tarzınıza göre farklı şekillerde kombin edilebilen geleneksel el işçiliğiyle üretilen Işıltılı Damlacık charm’lar zarif çiçek desenler, saf gümüş çerçeve ile birleşen gül kesim renkli taşlar, renkli kristaller ve kübik zirkon taşlarla bahara renk katıyor.