BODRUMA YENİ BİR EĞLENCE ANLAYIŞI GELİYOR

NOE (Nerede Olsa Eğleniriz) Sloganıyla yola çıkan Serdar Vatan ve Tolga Erdinç geçmişteki turizm ve hizmet sektöründeki deneyimlerini Bodrum’da eğlenceye dönüştürecek.

Bodrum’da, eğlence, yeme – içme kültürü olan ve marka – mekan ilişkisi gözetmeksizin, kaliteye, farklılıklara, yeni insanlarla tanışmanın, sosyal ve ticari anlamda yeni açılımlar getireceğine inanan herkesi çeşitli alternatif programlarla bir araya getirmeyi hedeflediklerini söylüyorlar; Tolga Erdinç; “NOE bir sosyal etkinlik projesidir. Noe’ nin açılımı olan “ Nerde Olsa Eğleniriz “ sloganına da bağlı kalarak, eğlencenin yerinin ya da markasının olamayacağını, önemli olanın, o anda yaşananlar, paylaşılanlar ve hissedilenler olduğuna inanan, Noe Social Club katılımcılarına birbirinden özel aktiviteler düzenlemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Serdar Vatan ise ilk etkinliklerini Bodrumlularla tanışma etkinliği adı altında 28 Mayıs’ta gerçekleştireceklerini ifade ederek, “Noe Social Club, Bodrum Ilgınlar Plajında çadır konaklamalı, BBQ Partisi ve Klübümüzle tanışma etkinliği ile eğlencelerimize start veriyoruz. Bu eğlenceler, çeşitli mekanlarda, çeşitli sürprizlerle devam edecek. İlk etkinliğimiz olmasına rağmen ilgi oldukça fazla. Etkinlikte; Ilgın ağaçları altında, denizin önünde, doğayla iç içe bir BBQ partisi düzenledik. Yeni dostlukların temelini atacak. sahil ateşiyle ısınıp, çadırlarda yatarak denize karşı uyanmanın tadına herkesin varmasını amaçlıyoruz“diye konuştu.