EtkinliklerSpor

BODRUM MARİNA YACHT CLUB ULUSLARARASI BALIKÇILIK TURNUVASINA HAZIRLANIYOR

Dünyanın önde gelen uluslararası marina yacht club ları arasında yer alan Bodrum Marina Yacht Club, 14- 16 Ekim tarihlerinde  gerçekleştirilecek olan ve Deniz Turizminin Yeni Trendi olan  ” Sportif Balıkçılık”  tutkunlarını ağırlayacağı Uluslararası Balıkçılık Turnuvasına ev sahipliği yapacak.

 

Ustaların Vazgeçemediği ve Artık Bir Bodrum Klasiği Olan  ”Bodrum Uluslararası Sportif Balıkçılık Turnuvası14-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Bodrum / Gökova körfezinde  gerçekleşecek.
Geleneksel turizm anlayışına renk katmak, Bodrum Yarımadası ve Gökova Körfezi’nin tarihi ve sosyal zenginliklerinin yanı sıra, doğa ve çevre bilinci  yaratarak  sürdürülebilir balıkçılık ve çevre ile  turizm endüstrisinin geleceğini korumak amacıyla 2009 yılında  başlatılan Bodrum Uluslararası Sportif Balıkçılık Turnuvası artık bir Bodrum klasiği oldu.  Bu yıl 8.’ si düzenlenecek olan Bodrum Açık Deniz Sportif Olta Balıkçılığı Turnuvası”, Bodrum Milta Marina ve Marina Yacht Club ev sahipliğinde;  Mercury Sport, RİBTECH; Northstar ,Joker boat, Bodrum Marine Group ve Allium Villas’ ın sponsorluğunda 14-16 Ekim 2016 tarihleri arasında Bodrum / Gökova körfezinde  gerçekleşecek.

 

Yoğun ilgi devam ediyor.

Uluslararası Olta Balıkçılığı Derneği (IGFA) kuralları uygulanan yarışmaya kayıt olan tekne sayısı şimdiden 50’ ye ulaştı. Bu yıl rekor sayıda katılımcının katılması beklenen turnuvaya, her yıl olduğu gibi bu yıl da Gökova körfezinin verimli sularının muhteşem atmosferinde büyük balıklar ve sürpriz ödüller, büyük ustalar ile buluşacak. Bodrum’ un kalbinde, Bodrum Milta Marina’ nın keyif veren ortamı ve Marina Yacht Club’ ın muhteşem lezzetleri eşliğinde gerçekleşecek olan turnuvada katılımcıları keyifli saatler bekliyor olacak.