EĞLENCE VE SANAT AĞUSTOS AYINDA PALMARİNA BODRUM’DA

 

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. MOST Bodrum sportif balıkçılık turnuvası, Moğol Sirki, dans şovları ve çok dahası Ağustos ayında Palmarina Bodrum’da olacak

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina Bodrum, Ağustos ayı boyunca birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Dünyanın her yerinden misafir ağırlayan Palmarina Bodrum’da Ağustos ayında sirk ve dans gösterileri, görsel şovlar, orkestra konserleri ve daha pek çok farklı etkinlik olacak.

Dünyaca ünlü Moğol Sirki Palmarina Bodrum’da

Dünyada sirk sanatlarında ilk üçte yer alan dünyaca ünlü sirk grubu Mongolian Circus, Palmarina Bodrum’da seyrine doyulmaz bir gösteri sunacak. 14 kişilik kadın ve erkek sanatçıdan oluşan grup zorluk derecesi çok yüksek ve dünyada benzerine çok az rastlanan şovlar sergileyecek. Moğolistanlı sirk grubu, içerisinde; denge konusunda uzman akrobatlar ve lastik kızların yanında, demir çubuğu dişleriyle tutarak performans yapan sanatçılar da barındırıyor. Mongolian Circus 22 Ağustos Salı günü Palmarina Bodrum’da olacak.

Dream Engine’den rüya gibi görsel şov

Dünyanın en büyük stadyumlarında maç öncesi gösteriler sunan, Cirque du Soleil performansları bulunan, İngiltere, Japonya, İspanya gibi pek çok ülke gezmiş ‘The Dream Engine’ Palmarina Bodrum’da izlemeye doyulmaz bir şov sunacak. Müziği, ışığı ve teknolojiyi şiirsel dans figürleriyle birleştiren ‘The Dream Engine’ performansında sanatçı adeta havada ışıkla birlikte süzülerek şiirsel bir anlatımla izleyenleri büyüleyecek. Şov 12-13 Ağustos 2017’de Palmarina Bodrum’da sunulacak.

Her hafta Meya Orkestrası

Yaz akşamlarının tatlı serinliğinde Meya Orkestrası her Perşembe akşamı Murat Engin şefliğinde Palmarina Bodrum’da sahne alıyor. Zengin orkestrasıyla dünya müziklerinden seçkiler sunan MEYA, Palmarina Bodrum misafirlerine müzik şöleni sunacak.

Dans gösterileri, sahne şovları ve Kübalı perküsyon grubu

Marina Ağustos ayında Amerika, Kolombiya, Venezuela gibi ülkelerden gelen profesyonel dansçıların ve çeşitli sahne performansları sergileyen sanatçıların şovlarına sahne olacak. 1 Ağustos’ta Venezuelalı grup Venezuela Stars Latino, 8 ve 29 Ağustos’ta Kolombiya’dan Colombian Stars Latino dans şovu sergilenecek. 15 Ağustos’ta ise; 7 kişiden oluşan, dünya çapında ödüller kazanmış, Türk dans grubu Duende Flamenco gösterisi sunacak.

MOST Bodrum başlıyor

Uluslararası sportif balıkçılık turnuvası MOST Bodrum, Palmarina Bodrum’da doğa ve deniz aşıklarını bir araya getirecek. Son yıllarda dünyanın en popüler hobileri arasına giren ‘Sportif Balıkçılık’ üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde de büyük ilgi görüyor. İş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin de katıldığı MOST Bodrum Sportif Balıkçılık turnuvası 24-27 Ağustos tarihleri arasında Palmarina Bodrum’da düzenlenecek.

Tüm Sene Kaliteli Hizmet Anlayışı

Palmarina Bodrum, tüm sene boyunca bünyesinde yer alan markalarıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. Brandroom, Armani, Vilebrequın, Orlebar Brown, Capri Touch, Vakko Home, Vakko Mare ve Vakko Patiserrie gibi önemli markaların bulunduğu 102 mağazalık çarşı bölümü, 2017 Mayıs ayında açılan etkinlik alanı Piazza, konsept mağazaları, yeme-içme üniteleri, kafeleri, renkli gece hayatı, yaz-kış yapacağı etkinlikleri ile Bodrum’un yeni yaşam merkezi Palmarina Bodrum misafirlerini ağırlıyor.