NATİG SHİRİNOV PALMARİNA’DA

Dünyaca Ünlü Azeri Perküsyon Üstadıyla Yaza Merhaba Konseri Natig Shirinov Palmarina’da

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, 20 Mayıs akşamı dünyaca ünlü bir ismi ağırlıyor. Nağara isimli yerel perküsyon aletiyle harikalar yaratan Natig Shirinov ‘Natig Ritim Grubu’yla birlikte Palmarina Bodrum’da yaza merhaba konseri verecek. Konserle aynı gün Palmarina Bodrum’da sürpriz bir görsel şov izlenecek

Türkiye’nin ilk mega ve giga yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum, sezonu dünyanın en iyi perküsyon sanatçılarından birinin konseriyle açıyor. Nağara isimli Azerbaycan’a ait yerel perküsyon aletiyle dinleyenleri kendine hayran bırakan Azeri kökenli Natig Shirinov kendi grubu ‘Natig Ritim Grubu’ ile Palmarina Bodrum’da konser verecek. Konser saat 21.00’de Palm Piazza’da başlayacak.

Dünya festivallerinden Palmarina’ya

Azerbaycan ezgilerini dünya müzikleriyle harmanlayarak dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatan Natig Shirinov, Fransa, İngiltere, İtalya, Çin, Amerika, Rusya, İspanya gibi dünyanın pek çok farklı ülkesinde konserler verdi. Menim Dünyam ve Menim Dünyam 2 adında 2 albümü bulunan Natig Shirinov, 2011 Dünya Perküsyon Sanatları Festivali, 2004 Dünya Vurmalı Çalgılar ve Dans Müzikleri Festivali, Moskova, Fransa, Fas ve Almanya’da düzenlenen Azerbaycan Kültür Günleri başta olmak üzere birçok festivale davet edildi ve katıldığı festival ve yarışmalarda ödüller kazandı.

Sürpriz görsel şov

Palmarina Bodrum ziyaretçileri konserle aynı gün sürpriz bir görsel şov izleyecek. 2017 sezonuna görsel bir şölenle merhaba diyecek olan Palmarina Bodrum, ziyaretçilerine hayran kalacakları bir gösteri sunacak. Bodrum Yalıkavak’ta bulunan, misafirlerine lüks ve butik otellerinde konaklama, yerel ve dünya tatlarının bulunduğu restoran ve kafelerinde yiyecek içecek, dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla alışveriş imkanı sunan Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonunu açmasıyla birlikte kültür sanat aktivitelerine dünyadan ağırladığı farklı müzik ve dans gruplarıyla devam edecek.