MekanlarRestoran

 BARBAROSSA RESTORAN, HAZİRAN AYINDA SEZONU AÇIYOR 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un popüler restorantı Barbarossa, 1 Haziran’dan itibaren misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin masalsı atmosferinde konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Ege’nin diğer yakasındaki Paros adasının en popüler deniz ürünleri restorantı Barbarossa ile Yunanistan’ın sevilen yemeklerini ve Ege’nin ruhunu Bodrum’a getirmeye bu sezon da devam ediyor.

Caresse Bodrum’un nefes kesici manzarasına sahip sahilinde yer alan Barbarossa Restoran, 1 Haziran itibariyle misafirlerine tekrar kapılarını açıyor. Misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve geleneksel lezzetlerin modernize edilmiş versiyonlarının yer aldığı menüsüyle Barbarossa Restaurant, bu yaz da misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

İkonik deniz ürünleri restorantı Barbarossa’nın Global Executive Şef’i Dimitrios Nikolis’in özel tariflerinden oluşan menüsü; kral yengeçli salata, deniz ürünleriyle zenginleştirilmiş balkabaklı risotto, domates sosuyla harmanlanmış baharatlı karides ve istridye eşliğinde sunulan Feta peyniri gibi özgün lezzetlerin yanı sıra seçkin şarap seçeneklerinden oluşuyor. Misafirlerinin her türlü beklentisini karşılamayı hedefleyen Barbarossa, bu sene menüsüne eklediği Tomahawk Steak, ve Black Angus Tagliatta ile kırmızı et sevenleri de mutlu ediyor.

İmza tabakları ve özgün atmosferi ile bir yemekten çok gastronomi durağı olan Barbarossa; zengin içki menüsü ve özgün miksoloji felsefesinden yola çıkarak tasarladığı kokteylleri ile misafirlerinin keyifli bir akşam yemeği sonrası eğlenmeleri için eşsiz bir ortam yaratıyor. Barbarossa’da yaz sezonu boyunca Cumartesi akşamları birbirinden keyifli müzikleriyle Yunan asıllı sanatçı Gallis, Caresse Bodrum misafirlerine bu eşsiz ziyafette eşlik edecek. Barbarossa Restoran’da Ata Marin grubu da belirli aralıklarla sahne alarak, misafirlerine özel canlı müzik performansı sergileyecekler.