Kafe-BarMekanlar

KAHVE DÜNYASI MAYIS AYINA PORTAKAL PARÇACIKLI BİTTER LEZZETLERLE “MERHABA” DİYOR

Kahve Dünyası misafirlerine Mayıs ayı boyunca portakal parçacıklarının bitter çikolata ile buluştuğu eşsiz lezzetler sunuyor. Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma ve Portakal Parçacıklı Bitter Milkshake Mayıs ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarında sevenlerini bekliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, baharı portakal parçacıklı bitter dondurma ile karşılıyor. Ayın dondurması konseptinin özlemle beklenen lezzeti Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma’ya Mayıs ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarından ulaşılabilecek. Misafirlerine ilk defa milkshake olarak da sunulacak olan lezzet, yeni ayın favorisi olacak.

Kahve Dünyası’nın her ay mevsime özel olarak hazırladığı “Ayın Dondurması” ve “Ayın Milkshake’i” konseptinde Mayıs ayında Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma ve Portakal Parçacıklı Bitter Milkshake yer alıyor. Tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep, portakal şekerlemeleri ve bitter çikolatayla hazırlanan Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma, Kahve Dünyası’nın diğer dondurma çeşitleri gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Kahve Dünyası, Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma’nın tadına doyamayanlar için bu özel lezzeti paketli ve kiloluk ambalajlarda da satışa sunuyor. Tam yağlı süt, taze portakal suyu ve Portakal Parçacıklı Bitter Dondurma ile hazırlanan milkshake ise portakalın ferahlığını, bitter çikolatanın benzersiz lezzetini buluşturan tadıyla Mayıs ayı boyunca misafirlerini bekliyor.