Bodrum Restaurant

Azka Restaurant

Azka Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eski Çeşme Mah. Bardakçı Koyu Azka Otel No:26, Azka Otel İçinde, Bodrum Merkez, Bodrum, Muğla – Muğla

Telefon : (0252) 316 89 92

Azka Restaurant Yol Tarifi

Azka Restaurant

Azka Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eski Çeşme Mah. Bardakçı Koyu Azka Otel No:26, Azka Otel İçinde, Bodrum Merkez, Bodrum, Muğla – Muğla olan Azka Restaurant, işletmesine (0252) 316 89 92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Azka Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Azka Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Azka Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Azka Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Azka Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Azka Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Azka Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Azka Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

8 thoughts on “Azka Restaurant

 • Mathias Fischer

  Yemek her zaman iyidir ve herkes arkadaş canlısıdır. Tabii ki, her zaman biraz aldığınız garsona bağlıdır.

 • bilge gencturk

  Otelin plajını kullanmak için geldik. Giriş kişi başı 200 tl, tüketilen yeme içme dahil ediliyor. Ancak mutfak 17:00’de, bar 18:00’de kapanıyor. Yiyecekler vasat, içecek olarak kavun frozen aldım ama sanırım ekstra şurup eklenmiş veya direkt şuruptan yapılmış, içemedim. Servis de biraz problemli, çalışanların çoğu bitkin, bıkmış görünüyor, anlaşmak biraz zor, masa silinmesi bile zor. Sadece deniz çok güzel.

 • Denizcan Aykan

  Safiye Soyman geldi diye diye bı sejlongu 300 liraya kakalamaya çalıştılar . Uzak durun .

 • Buket Ozaskin

  Bir arkadaşımla hamamına gitmiştik ve çok güzeldi

Yorumlar kapatıldı.