Yat

AZİMUT 42 FLY

İtalyan yat devi Azimut Yachts’ın özel üretimle kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz yeni modeli Azimut 42 FLY
13 m. boy, 4.09 m. en ve geniş flybridge özelliği ile bir mega yat konforu sunan Azimut 42 Fly, Brezilya’dan sonra şimdi Avrupa pazarında üretiliyor. Kişiye özel üretim ile 5 ay gibi kısa bir sürede teslim edilebilen 42 Fly’ın dekorasyonu kendi zevkinize uygun renk ve aksesuarlarla tasarlanabiliyor.
Motor yat, sahip olduğu üst düzey teknik özellikleri kadar fark yaratan detayları, konfor, estetik ve güverte genişliğiyle açık havada keyifli vakit geçirmek isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Geniş açık alanları ile kalabalık arkadaş grubuyla seyahat edenlere konforlu bir kullanım vaadediyor.
Teknenin arka bölümünde bulunan barbekü özel alanı, alt yüzme platformu ve pruvada bulunan güneşlenme alanıyla kaliteyi üst düzeye çıkarıyor. Havuzluk bölümünde geniş bir oturma grubunun yanı sıra aynı şekilde bir oturma grubu da teknenin uç bölümünde bulunuyor.
Tarz sahibi duruşu ve konforlu özellikleriyle dikkat çeken yeni modelin dış tasarımı Stefano Righini, iç kısımdaki modern ve rahat mobilyalarda ise Carlo Galeazzi imzası taşıyor.
Azimut 42 Fly, 2 x 425mHP Cummins QSB 6.7 motor ile seyirdeki hızı 27 knot maximumda ise 31 knotlara ulaşabiliyor. 
 
Azimut 42 Fly Teknik Özellikleri
Tam boy : 12.84 m.
Genişlik : 4.09 m.
Su çekimi : 1.28 m.
Ağırlık : 14 ton
Motor : 2 x 425mHP Cummins QSB 6.7
Maximum Hız : 31 kn
Yakıt Kapasitesi : 1100 l.
Temiz su kapasitesi : 400 l.