Yat

JACQUES PHILIPPE CUMHURBAŞKANLIĞI 4. ULUSLARARASI YAT YARIŞLARINA SPONSOR OLDU

Saat & Saat’in distribütörlüğünü üstlendiği önemli İsviçre saatçiliğin önemli markalarından Jacques Philippe, 25 – 29 Temmuz tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı IV. Uluslararası Yat Yarışı’nda “Official Timekeeper” sponsoru oldu.

Saat & Saat’in distribütörlüğünü üstlendiği Jacques Philippe markası, Türkiye’nin en saygın deniz sporları organizasyonlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın dördüncü sezonunda unutulmaz bir rol üstleniyor. Jacques Philippe, yarışın “Official Timekeeper” sponsoru olarak gözlerin üzerinde olacağı bir deneyime imza atacak. Ülkemizin eşsiz mavi sularında görsel bir şölen yaşatacak olan yat yarışlarının ilk etabı 25-30 Temmuz tarihlerinde turizmin başkenti Muğla’da gerçekleşecek.

Deniz ve yelken tutkunlarını bir araya getiren yarış; Bodrum-Marmaris-Bodrum rotasında zorlu bir parkurun tamamlanmasıyla 29 Temmuz’da Bodrum’da sona erecek. 30 Temmuz’da Bodrum Kalesi’nde gerçekleştirilecek ödül töreni ile Halikarnas Kupasının galipleri kupasına kavuşacak.

Şampiyonanın diğer üç yarışı olan 100. Yıl Cumhuriyet Kupası ise 27-29 Ekim tarihlerinde kıtaların buluşma noktası olan İstanbul’da gerçekleştirilecek. Yelkenli tekneler ve yüzlerce yarışçının şampiyonluk için kıyasıya mücadele edeceği zorlu yarışın sonunda, toplamda en iyi dereceyi elde edecek ekip, Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı Şampiyonu unvanını ve Cumhurbaşkanlığı Kupasını almaya hak kazanacak.

Jacques Philippe, eşsiz saatlerinin hassasiyeti ve kalitesiyle, her anın önemini yakalayarak, bu büyük etkinliğe değer katacak.