AVUSTURYA BÜYÜKELÇİSİ’NDEN BAŞKAN KOCADON’A ZİYARET

“Bodrum’da Avusturya Günleri” etkinliği kapsamında ilçeye gelen Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Völfer, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. 

Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası ve Avusturya Kültür Ofisi’nin işbirliğiyle bu yıl ikinci kez düzenlenen Bodrum’da Avusturya Günleri, 07-21 Mart 2017 tarihleri arasında sanatseverlerin ilgisine sunuldu. Etkinlik kapsamında ilçeyi ziyaret eden Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Völfer, Bodrum Belediyesi’ni de ziyaret ederek Başkan Mehmet Kocadon ile görüşmede bulundu. Ziyarette büyükelçiye Muğla Yöresi Bodrum Fahri Konsolosu Neyir San ve Baki Bilgili eşlik etti.

Avusturya ve Bodrum olarak yapılan işbirliğinden ötürü duyduğu memnuniyetini ifade eden Büyükelçi Völfer, organizasyonun sağlanmasında katkı sunan Başkan Kocadon’a, Bodrum Belediyesi olarak vermiş oldukları destekler için teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da nazik ziyareti için Büyükelçi Dr. Klaus Völfer’e teşekkür ederek, “Bodrum antik çağlardan bu yana sanat ile iç içe yaşamış dünya üzerindeki sayılı en önemli kültür ve sanat merkezlerinden biridir. Medeniyetin kalesi Bodrum’da, sanatın birleştirici gücüne duyduğumuz inançla Bodrum Belediyesi olarak sanatsal ve kültürel organizasyonlara desteğimiz her zaman olduğu gibi devam edecektir.” dedi.