EtkinliklerKültür-Sanat

Bodrumda Başarılı Girişimler

Bodrum sevdalısı girişimci kadınlar Palmarina Bodrum’da bir araya geliyor 5 Bodrum aşığı kadın 5 farklı başarı hikayesi. Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum’da, Bodrum aşığı 5 girişimci kadın ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak bir araya geliyor. Kadınlar, Bodrum’a dair başarılı girişim hikayelerini ve hayallerine giden yolda yaşadıklarını Sevgili Bodrum platformu kurucusu Nevra Nergiz’in moderatörlüğünde katılımcılarla paylaşacak. Söyleşinin ardından mandala sanatçısı Aslıhan Aksun mandala atölyesi düzenleyecek

Dünyanın cennet köşelerinden Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina Bodrum’da, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir söyleşi düzenlenecek. Palmarina Bodrum ve ‘Sevgili Bodrum’ platformu iş birliğinde gerçekleşecek olan söyleşide; kadın girişimciler Bodrum aşkıyla başlayan Bodrum’a dair girişimci hikayelerini paylaşacak. Söyleşinin ardından mandala sanatçısı Aslıhan Aksun mandala atölyesi düzenleyecek.

Bodrum’dan ilham alanlar Bodrumlular’a ilham verecek

Sevgili Bodrum platformu kurucusu Nevra Nergiz moderatörlüğünde gerçekleşecek olan söyleşide; Bodrum Bitez’de oyunculuk ve masal atölyesi kuran ünlü tiyatro sanatçısı Esra Akkaya, İstanbul’da bulunan Leb-i Derya restorantın eski ortağı, eski basketbolcu ve B-aşka Bodrum isimli kadın kalkınma projesinin kurucusu Aycan Yeniley, çocuklar için oyun atölyeleri yapan Muzipo’nun kurucusu Dilek Sefa, gastronom ve yemek kitabı yazarı, Foodrum isimli yemek atölyesinin kurucusu Pelin Dumanlı, Bodrum’un üzümünü kullanarak kendi imalathanesinde şarap üreten Vinbodrum isimli aile işletmesinin sahibi Duygu Deniz Yürüt yer alacak.

Söyleşide, katılımcıların Bodrum’da iş kurma hayalleri, hayallerine giden yolda karşılaştıkları zorluklar ve Bodrum’a sağladıkları değer gibi konular konuşulacak. Etkinlikte izleyicilerden de sorular alınarak katılımcılı, samimi bir sohbet ortamı sağlanacak.

Palmarina Bodrum’da Ege Denizi’nin büyülü manzarasında Mandala sanatçısı Aslıhan Aksun tarafından düzenlenecek olan mandala atölyesinde katılımcılara mandala sanatının incelikleri öğretilirken felsefesi hakkında bilgiler verilecek.

Etkinlik 8 Mart 2017, Çarşamba günü saat 14.30 – 16.30 arası Palmarina Bodrum’da düzenlenecek. Eğlence adası, restoranları, gece klübü, benzersiz etkinlikleri ve 108 mağazalık yenilenen açık AVM’si ile 4 mevsim cazibe merkezi olan Palmarina Bodrum ve etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi www.palmarina.com.tr adresinden alınabiliyor.