AlışverişYaşam

ATELIER REBUL İLE YAZIN CANLANDIRICI ENERJİSİNİ HİSSEDİN

Koku uzmanlığı ile mevsimleri notalarına taşıyan Atelier Rebul, bu yaz da enerjiyi, mutluluğu, hafifliği hissettirmeye devam ediyor; “Bu koleksiyonlar tam yaz! Ev ve banyolarda yazın canlandırıcı enerjisini hissetme zamanı!” sloganıyla yazı evlerinize getiriyor.

Koku uzmanlığı ile fark yaratan ve yaşam alanlarına benzersiz bir imza atan Atelier Rebul, My Home & My Spa koleksiyonlarıyla yazın enerjisini evlere ve banyolara taşıyor. Çubuklu oda kokuları, kolonyalar, mumlar, duş jelleri, sıvı sabun, el ve vücut kreminden oluşan ev, banyo ve bakım setleri ile yaşam alanlarının her köşesine ayrı bir nefes katan marka, sadece küçük bir dokunuşla ihtiyacınız olan yeniliği hissetmenizi sağlıyor. Mandalina, yeşil çay, limonotu & bal, amber, erguvan, lavanta, mine çiçeği & zencefil, gül, greyfurt ve daha birçok yaz kokan içeriklerle bu yaz hep enerji yanı başınızda!

Bodrum’un mis kokularını evinize taşıyın…

Bodrum mandalinalarının canlandırıcı kokusunu eşsiz bir formülle karşımıza çıkaran Atelier Rebul, evinize yazı taşıyor. Canlandırıcı etkili Bodrum mandalinaları, sıvı sabun, el ve vücut losyonu, kolonya, mum ve oda kokusu seçenekleriyle evin yer yerini saracak.

Yeşil çay ile duyularınıza detox yapın!

Mucizevi antioksidan yeşil çay özlerinden üretilen Atelier Rebul Yeşil Çay, arındırıcı ve yatıştırıcı özelliği ile bu yaz size çok iyi gelecek. Sıvı sabun, duş jeli, el ve vücut kremi, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle ruhunuza iyi gelecek bir yaz hediyesi vermeye hazır olun.

Rahatlama zamanı!

Atelier Rebul Lavanta, Fransa Grasse’dan gelen lavantaların rahatlatıcı kokusunu evinizin her köşesine taşımaya hazır. Kapıdan girdiğiniz andan lavanta tarlalarının muhteşem atmosferini anımsatacak, dinginlik ve huzur verecek bu özel koku, duş jeli, el ve vücut losyonu, kolonya, mum ve oda kokusu seçenekleriyle size bekliyor.

Biraz limon otu biraz bal kokusu…

Atelier Rebul, limon otunun canlılığı ve balın uyumunu Tayland’dan gelen mis kokan hatıralarda birleştiriyor. Limon otu & Bal kreasyonu, sıvı sabun, el ve vücut losyonu, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle evinize bambaşka bir dokunuş yapmaya hazır.

Enerji dolu bir yaz

Taptaze mine çiçeği ve canlandırıcı zencefil karışımı! Zencefilin sıcacık, duyulara hitap eden kokusu ile mine çiçeğinin ferahlık ve enerji veren kokusunu Atelier Rebul Mine Çiçeği & Zencefil kreasyonunda buluşuyor. Sıvı sabun, duş jeli, el ve vücut losyonu, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle kendinizi şımartmaya hazır olun.