Bodrum Restaurant

Antik Akdeniz Restaurant

Antik Akdeniz Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Cevat Şakir Cad. No:53/A, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 10 20

Antik Akdeniz Restaurant Yol Tarifi

Antik Akdeniz Restaurant

Antik Akdeniz Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Cevat Şakir Cad. No:53/A, Bodrum – Muğla olan Antik Akdeniz Restaurant, işletmesine (0252) 313 10 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Antik Akdeniz Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Antik Akdeniz Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Antik Akdeniz Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Antik Akdeniz Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Antik Akdeniz Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Antik Akdeniz Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Antik Akdeniz Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Antik Akdeniz Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

97 thoughts on “Antik Akdeniz Restaurant

 • Cuneyt Torbaoglu

  Shell Benzin istasyonunun hemen yanında sıradan bir yere dönüşmüș. Tabelası bile içeride, restoran olduğu anlaşılmıyor bile. Döner büfesi sandım önce. Sonradan içerideki tabelayı farkettik. Köy kahvesi gibi. Saat 20.15 de gittiğimizde hiçbir yemek kalmamıştı. Temizlik yapıyorlardı. Zaten 21.00 de kapatıyorlarmıș. Buradaki yemek resimleri ile hiç ilgisi kalmadığını düşünüyorum.

 • Alican GÜVENÇ

  Eskiden ciğer yemeye gelirdik. Artık döner yemeye gidiyoruz. Usta alman usulü Antakya döneri yapıyor galiba. Çok iyiydi.

 • Mehmet Şükrü Yılmaz

  Evde hazırladığımız lahmacun içini çok güzel pişiren güzel bir lokanta fırını çok başarılı

 • Grafix Reklam

  Yemekler güzel, servis güzel…
  Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • YAKUP ALTAŞ

  Bende büyük umutlarla gitmiştim. Eşime gelen kuru fasülye salçalı su modundaydı. Et döner yoktu. Izgara yoktu. Mekan salaş. Personel ilgisiz.

Yorumlar kapatıldı.