AKILLI TELEFONUNUZA TAKACAĞINIZ LENSLERLE İÇİNİZDEKİ “SELFİE CANAVARINI” AÇIĞA ÇIKARIN

En güzel tatil fotoğraflarını çekmek isteyenlere akıllı telefon aksesuarları

Akıllı telefonlarının gelişmiş kamera özelliklerini daha da ileri taşımak ve büyük fotoğraf makinelerine ihtiyaç duymadan en güzel selfie’leri ve tatil fotoğraflarını çekmek isteyenlere yardım İtalya’dan geldi. İtalya’nın ünlü mobil aksesuar üreticisi SBS imzasını taşıyan tripod, selfie sticker ve lensler ile akıllı telefonların kameraları çok daha rahat ve etkin bir şekilde kullanılabiliyor.

Akıllı telefonları ile en güzel tatil fotoğraflarını çekmek isteyenlere destek, İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’ten geliyor. SBS imzasını taşıyan tripod, selfie sticker ve lensler, telefonların gelişmiş kamera özelliklerini daha da ileri taşımaya ve sosyal medyada bol beğeni toplayan fotoğraflar çekmeye yardımcı oluyor.

Farklı açıdan baktıran lensler

SBS imzasını taşıyan 3’ü 1 arada lens kitinde makro, balıkgözü ve geniş açı olmak üzere üç farklı lens yer alıyor. Makro lens ile yakın çekimlerde tüm ayrıntıları net bir şekilde görebilmek mümkün olurken, balıkgözü lens, dünyayı 180 derecelik bir açıyla kavisli bir şekilde yansıtıyor. Geniş açılı lens ise insan gözüne kıyasla yüzde 50 daha fazla alan genişliği sağlayarak, kadraja çok daha fazlasını sığdırıyor. Kitin, makro ve geniş açılı lenslerden oluşan 2’si 1 arada seçeneği de bulunuyor. Ayrı olarak satılan zoom lens ise sekiz kata kadar yakınlaştırma yapmayı sağlayarak telefonları adeta birer profesyonel fotoğraf makinesine dönüştürüyor. Minimum odak mesafesi 3 metre olan lens, uzaktaki görüntüleri keskinlik ve ayrıntılarını kaybetmeden yakınlaştırıyor. 

Tümü yansıma engelleme özelliğine sahip lensler, farklı iklim koşullarında en iyi sonucu almayı sağlıyor. Her marka akıllı telefona küçük bir halka ve klips yardımıyla tutturulabilen lensler, kolayca sökülüp takılabiliyor.

Titrek selfie’lere son

Selfie standı olarak da kullanılabilen SBS tripod, telefonu sabitleyerek kamera kullanımını kolaylaştırıyor. Sadece 51 gram ağırlığı ile seyahatlerde kolayca taşınabilen ürünün ayakları 10 cm’den başlayarak 16 cm’ye kadar uzatılabiliyor. Tripodun başlık kısmı yatay olarak 360 derece, dikey olarak 90 derece hareket edebiliyor.

Telefonun arka yüzüne tutturularak kullanılan SBS selfie sticker, telefonun elden kayarak düşürülme riskini ortadan kaldırıyor. Cihaza ve kılıfına herhangi bir zarar vermeyen sticker, güçlü yapısı ile her model ve marka telefonla kullanılabiliyor.

SBS distribütörü Aksoy Bilişim güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan ürünler, Şengüller Turkcell İletişim Merkezleri’nin yanı sıra ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları

2’si 1 arada lens kiti               59,99 TL

3’ü 1 arada lens kiti                79,99 TL

8X zoom lens                         129,99 TL

Tripod                                     49,99 TL

Selfie çıkartması                    17,99 TL