BODRUM’DA BAYRAM

Bodrum ilçe protokolü, Ramazan Bayramının ilk günü düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla bayramlaştı.

Bodrum Belediye AŞ Mahfel Cafe’de düzenlenen bayramlaşma törenine Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Garnizon Komutanı Albay Göksel Oral, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, TCSG 1 No.lu Bot Komutanı SG. Seyir Başçavuş Hakan Yürür, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, ilçedeki siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma töreninde Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Törenin ardından ise protokol üyeleri; Bodrum Muharip Gaziler Derneği, Jandarma Komutanlığı, İtfaiye Müdürlüğü ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü, Bölge Trafik Müdürlüğü, Güvercinlik ve Torba’da bulunan uygulama noktalarında görev yapan emniyet güçleriyle bayramlaştı. Uygulama noktalarına yapılan ziyarette konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon şunları söyledi:

“Öncelikle tüm asayiş ekiplerimizin bayramını kutluyorum. Bodrum Belediyesi olarak asayiş ekipleri ile birlikte bayramın huzur içinde geçmesi için hep birlikte çalışıyoruz. Bu iş birliğinin tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum ve özellikle bu güne kadar yapılan denetleme ve incelemeler sonucunda buranın huzurlu bir yer olduğunu hep birlikte görüyoruz. Bu sıcakta burada görev yapan bütün asayiş ekiplerine bir kez daha teşekkürlerimi sunup kendilerine iyi nöbetler diliyorum ve bayramlarını kutluyorum.”