29 FOODBAR BODRUM’DA BU YAZA DAMGASINI VURACAK!

Kaliteli eğlence ve müziği buluşturan 29 Foodbar, Bodrum’daki yeme-içme anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.  Lezzetli paylaşımlık menüsü, özel kokteylleri ve DJ performanslarıyla 29 Foodbar, misafirlerini ağırlamaya başladı.  

29’un kusursuzluk anlayışıyla hizmet sunan 29 Foodbar, bu yaz sezonunda Bodrum Yalıkavak Palmarina’da açıldı. İstanbul’da eğlencenin nabzını tutan başlıca mekanlardan biri olan 29 Foodbar; şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve müzikleriyle yaz sezonuna damgasını vuracak.

Yemekte 150, club konseptinde ise 400 kişilik ağırlama kapasitesiyle 29 Foodbar, Palmarina’da yemek ve eğlencenin yeni adresi. Pazartesi ve Salı günleri DJ Melih’in performansıyla haftaya başlayan 29 Foodbar; 29 Haziran’dan itibaren ise her Perşembe DJ Mahmut Orhan’ın müzikleriyle Bodrum gece hayatına farklı bir ritim kazandıracak.

Ulus 29’da başlayan ve kısa zamanda İstanbullularda alışkanlığa dönüşen “Gündüz Diskosu” ise 29 Foodbar ile 30 Haziran’dan itibaren Bodrum’da devam edecek. Her Cuma ve Cumartesi, öğleden sonra başlayan ve gece yarısına kadar devam edecek ‘happy hour’lar, Ali Arutan ve DJ Melih’in performansıyla 29 Foodbar’ın farkını ortaya koyuyor. 25 Haziran’dan itibaren ise haftanın kapanışında; Pazar akşamlarına DJ Cüneyt Öztürk müzikleri keyif katacak.

29 Foodbar’ın eşsiz ambiyansı, Mimar Oytun Berktan’ın imzasını taşıyor. Yazla özdeşleşen mekanın mimari yapısı; samimi, rahat ve eğlenceli bir ortam sunuyor. Yemyeşil bir avluya sahip olan 29 Foodbar’ın doğal dokusu, Bodrum atmosferini yansıtıyor. 29 Foodbar; sadece gece değil gün içerisinde ve gün batımında da keyifli vakit geçirilebilme özelliğiyle öne çıkıyor.

29 Foodbar’ın paylaşımlıklardan oluşan zengin menüsü; Popcorn Karides & Acılı Aioli, Izgara Süt Kuzu Kokoreç ve Pekin Ördeği Roll gibi özel lezzetleri misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Rezervasyon: 0212 3582929 /0549 804 15 08

Adres: Yalıkavak Mahallesi Çökertme Caddesi Palmarina Yat Limanı No 6AF/1 Bodrum Muğla