Kafe-BarMekanlar

RAMAZAN SOFRALARI KAHVE DÜNYASI İLE TATLANIYOR!

Çikolata Kaplı Hurma, Tahinli Dondurma ve Şeker İlavesiz Hurmalı Dondurma, Ramazan Bayramı sonuna kadar Kahve Dünyası mağazalarında…

Ramazan ayını birbirinden özel lezzetler ile karşılayan Kahve Dünyası, iftar sofralarından eksik edilmeyen hurma ve tahine eşsiz bir yorum katıyor. Ramazan akşamlarında serinlemek isteyenler doğal malzemelerle hazırlanan “Tahinli Dondurma” ve “Şeker İlavesiz Hurmalı Dondurma”yı tercih ederken yemekten sonra içilen Türk kahvelerinin keyfi ise “Çikolata Kaplı Hurma” ile katlanıyor. Kahve Dünyası’nın Ramazan ayına özel lezzetleri 1 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında tüm Kahve Dünyası mağazalarında satışa sunuluyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Ramazan ayını eşsiz lezzetleriyle tatlandırıyor. Çikolata Kaplı Hurma ile Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetini kendi yorumuyla iftar sofralarına taşıyan Kahve Dünyası, Tahinli Dondurma ve Şeker İlavesiz Hurmalı Dondurma çeşitleri ile de iftar sonrası serinlemek isteyenlere hafif ve sağlıklı tatlı alternatifleri sunuyor.

Kahve Dünyası’nın tüm dondurmaları gibi katkı maddesi içermeyen, besleyici özellikteki Şeker İlavesiz Hurmalı Dondurma; sindirim sistemini düzenleyip bağışıklığı güçlendiren, vitamin, mineral, lif zengini ve enerji kaynağı doğal hurmadan üretiliyor. Tam yağlı süt ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen saleple lezzetlendirilen Şeker İlavesiz Hurmalı Dondurma, besleyiciliği ve hafifliğiyle ön plana çıkıyor. Susam tohumunun ezilmesiyle elde edilen ve zengin kalsiyum kaynağı olarak bilinen tahinle hazırlanan Tahinli Dondurma da, Kahve Dünyası misafirlerine zindelik veriyor.

En kaliteli hurmaların Kahve Dünyası’nın tadına doyum olmayan bitter çikolatasıyla buluştuğu Çikolata Kaplı Hurma ise özellikle iftar sofralarının ardından içilen Türk kahvelerine mükemmel bir şekilde eşlik ediyor.

İftar ve Bayram hediyesi!

Kahve Dünyası’nın yalnızca Ramazan ayına özel olarak hazırladığı lezzetleri, 1 Mayıs tarihinden Ramazan Bayramı’nın son günü olan 6 Haziran’a kadar tüm Kahve Dünyası mağazalarında satışa sunuluyor. İftar ve bayramlarda yapılan ev ziyaretlerine götürülebilecek dondurma çeşitleri, Kahve Dünyası’nın özel ısı korumalı kiloluk kutuları içinde tatları birbirine karışmadan ve bir buçuk saate kadar erimeden dayanabiliyor. Çikolata Kaplı Hurma da, özel kutusu içinde şık bir hediye seçeneği oluşturuyor.