Bodrum Otelleri

Zümrüt Butik Otel Bodrum

Zümrüt Butik Otel Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tepecik, Neyzen Tevfik Cd. No:106 Merkez, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 44 49

Zümrüt Butik Otel Bodrum Yol Tarifi

Zümrüt Butik Otel Bodrum

Zümrüt Butik Otel Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tepecik, Neyzen Tevfik Cd. No:106 Merkez, Bodrum – Muğla olan Zümrüt Butik Otel Bodrum, işletmesine (0252) 313 44 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zümrüt Butik Otel Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zümrüt Butik Otel Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zümrüt Butik Otel Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zümrüt Butik Otel Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zümrüt Butik Otel Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zümrüt Butik Otel Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zümrüt Butik Otel Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zümrüt Butik Otel Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

65 thoughts on “Zümrüt Butik Otel Bodrum

 • M H K

  Ahmet Abi hem otelde hem de mekan tavsiyeleri ile çok yardımcı oldu. Fiyat performans açısından iyi bir yer. Özellikle her yere yakın olması kolaylık sağlıyor.

 • Uzman Diyetisyen Gülce Demiralay

  Güzel ve temiz bir otel, dekoru çok şirin. Ahmet abi ve çalışanlar çok ilgililer. Buraya geldiğimize çok memnun olduk. Hüseyin kedi de bizi çok güzel karşıladı. 🙂 Hayvansever bir otel olması da bizi çok memnun etti. İçiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 • İdil Akdemir

  Temiz ve ilgili bir otel. Oldukça merkezi bir konumda. Hayvansever bir otel. Gittiğinizde mutlaka Hüseyin (kedi) ile tanışınız.

 • Umut Göksal

  Ahmet Bey iyi bir ev sahibi. Otelin konumu ile fiyat / performans karşılaştırıldığında konaklayan kişinin avantajı ortaya çıkıyor. Odalar temiz ve kullanışlı. Nezih ve sakin bir işletme, genelde turistler vardı biz orada olduğumuzda. Kahvaltı leziz ve servis çok hızlı. İşletme içinde tüketeceğiniz şeyler -özellikle alkol- çok uygun fiyata. Ekip güler yüzlü ve saygılı. Teşekkürler

Yorumlar kapatıldı.