ZUMA PALMARINA BODRUM’UN SONSUZLUK HAVUZUNDA YENİ SUŞİ LEZZETLERİNİN TADINI ÇIKARIN

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum’da ağırlamaya devam ediyor.

Zuma’nın Yalıkavak koyuna ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumundaki sonsuzluk havuzunda 11.00 – 19.00 saatleri arasında güneşin keyfini çıkarabilir, akşamüstü muhteşem günbatımını izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Zuma Palmarina’nın daimi DJ’leri Zuma’nın müzik direktörü Adrien Callier’in koordinasyonunda hafta sonlarında havuz başında tempoyu yükseltmeye başlıyor ve keyifli bir plaj gününü günbatımıyla birlikte eğlenceli bir havuz partisine dönüştürüyorlar.

Zuma’nın yetenekli suşi şefleri öğleden sonra güneşin tadını çıkarmak isteyenlere havuz başında suşi keyfi yaşatmak için harika suşi tabakları hazırladı. Konuklarına Japon robata grill’inden lezzetli ızgaraların yanı sıra en taze suşi seçecenkleri de sunan Zuma, menüsünde ‘miso marineli morina balığı’, ‘ev yapımı ponzu ve sarımsak turşulu akya balığı sashimi’ ve ‘taze wasabi mayonezli ıstakoz tempuragibi dünyaca ünlü lezzetlerine de yer veriyor.

Kokteyl listesinde yer alan ‘South East Asian Cooler’ ve ‘Zuma Mai Tai’ gibi Zuma klasikleri ise misafirleri havuz başında ferahlatıyor.

Zuma Palmarina

Çökertme Cad. No:36, Palmarina, Yalıkavak – Bodrum -Tel: 0252 385 4706