YENI FORMÜLÜYLE SUPRADYN DEĞIŞEN DÜNYANIN DESTEKÇISI

Hızla değişen ve gelişen dünyada hayata yetişebilmek ve en önemlisi de aktif hissedebilmek önemli hale geliyor. Bir de üzerine gelen uzun çalışma saatleri, toplantılar içerisinde geçen günler, büyük şehir koşturmacası derken gün içerisinde bireylerin kendilerine vakit ayırmaları daha da zor bir hal alıyor. Hayattaki değişimlere ve dünyanın getirdiği ihtiyaçlara kulak vererek çalışmalarına yön veren Supradyn, Türkiye’nin %86[1]’sı gibi gün içerisinde daha aktif olmak isteyenlere artık yenilenen formülü ile destek veriyor.

Supradyn’in yenilenen formülü için İstanbul’a gelen İngiltere Newcastle Northumbria Üniversitesi Profesörü David Kennedy multivitamin ve mineral kullanımının öneminden bahsederek, “Hayat ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları hızla değişiyor. Bu değişime ayak uydurabilmek için en önemli destekçimiz ise multivitamin ve mineraller.” dedi.

[1] IPSOS tarafından 21 Nisan – 5 Mayıs 2016 tarihlerinde online olarak ABC1 SES grubuna mensup 15 – 45 yaşlarında 400 katılımcı ile Türkiye’de gerçekleştirilmiştir.