YENİ ADİDAS PUREBOOST X İLE POZİTİF ENERJİNİ ORTAYA ÇIKAR: BEN POZİTİF ENERJİYİM!

Sadece kadınlar için kadınlar tarafından tasarlanan koşu ayakkabısı PureBOOST X yeni renkleriyle
aktif yaşam tarzının asla tükenmeyen pozitif enerjisini karşılamayı hedefliyor.

adidas, sadece kadınlar için, kadınlar tarafından tasarlanan PureBOOST X’i tüm dünyadan kadın sporcular ile yıllarca süren testler ve araştırmalara dayanarak tasarladı. Moda ile yüksek performans bir arada düşünülerek, sadece kadın sporcular için yaratılan PureBOOST X,  kadın sporcuların koşu tarzını yeniden tanımlıyor.

Yenilikçi ve stil sahibi bu ürün, Pozitif Enerjiyi temsil eden yeni sezonun yepyeni renkleri ile kadının aktif yaşam tarzını kutluyor. Bu yeni tasarımlar, adidas kadınına kişiselleştirebileceği bir stil oluşturabilme imkanı sağlarken, ileri teknolojisi ile de en iyi koşu deneyimini sunarak, kadın koşucuların tercih ettiği koşu ayakkabısı olmaya devam ediyor.

PureBOOST X’de tamamen yeni bir görünüm ve his sağlayan “taban kemeri” özelliği bulunuyor. Taban Kemeri’nin ayağa uyum sağlayabilen esnek filesi, ayakkabının daha küçük görünmesini sağlarken koşu esnasında destek hissi yaratarak ayağın orta kısmını da alttan sarıyor. PureBOOST X, tüm taban boyunca uzanan, enerji veren binlerce BOOST™ köpük kapsülü ile ise her adımda enerji sağlayarak, en iyi koşu deneyimini sunuyor.

Esnek file sayası, taban kemeri ve ayağı yerinde tutarak hareket etmesini önleyen bağcık sistemi, parmak ucundan topuğa kadar ayağı sararak, koşucuya özel bir uyum sağlıyor. Stretch Web dış taban ise, her noktada esneklik sağlayarak ayağın doğal hareketini korumasına olanak sağlıyor.