TÜRK KAHVESINE YEPYENI BIR DOKUNUŞ:

Bosch Coffeexx Türk kahvesi makinesi ile her seferinde aynı tat ve kıvamda kahve Bosch Ev Aletleri, Türk misafirperverliğinin en önemli ritüellerinden Türk kahvesi geleneğine yenilikçi ve modern bir dokunuş getiriyor. Türk kahvesi makinesi pazarında yerini alacak olan “Coffeexx,” modern tasarımı, üstün özellikleri ve sunduğu kullanım kolaylığıyla, Türk kahvesi severlerin kalbini kazanmaya hazırlanıyor.

En yeni teknolojilerle yüksek performanslı ve verimli ürünler sunan Bosch Ev Aletleri ilk Türk kahvesi makinesini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Her seferinde aynı tat ve kıvamda türk kahvesi sunan Coffeexx , Türk kahvesi sevenlerin beklentilerini en yenilikçi şekilde karşılıyor. Modern Türk kahvesi makinesi Coffeexx, 6 fincan kapasitesi, dokunmatik paneli, LED göstergeleri, kolaylık sağlayan pratik su haznesi ve fincan boyu seçimi gibi üstün özellikleriyle rakiplerinden ayrılıyor.

Tek seferde 9 fincana kadar hazırlanabilen mükemmel kahve lezzeti

Türk kahvesi geleneğine yenilikçi bir soluk getirecek olan Coffeexx, kalabalık sohbetlerin vazgeçilmezi kahve ihtiyacını karşılayabilmek üzere 2 cezvesi ile tek seferde toplam 6 ile 9 fincanlık kapasite sunuyor. Yapılan kahvenin her zaman aynı tat ve kıvamda olmasını garanti eden Coffeexx, tamamen dokunmatik olarak, hızlı ve çok sessiz bir şekilde çalışıyor.

Fincan boyu seçme özgürlüğü

Coffeexx’in fark yaratan bir özelliği de, yine Bosch’un “yaşam için teknoloji” anlayışıyla şekillenen, kendi kahve fincanından vazgeçemeyen kahve tutkunlarının yüzünü güldürecek olan, fincan boyu seçme özgürlüğü sunması. Coffeexx, 3 farklı boyda fincan seçmeye imkân tanıyor.

Kolay kullanım , pratik temizlik

1,4 litrelik geniş kapasiteye sahip su haznesi  sayesinde 25 fincan kahve tekrar su ilave etmeksizin hazırlanabiliyor. Tek hareketle kolayca çıkartılabilen su haznesi , rahatça temizlenebiliyor. .LED aydınlatmalı su seviyesi göstergesiyle pratik bir kullanım sunan Coffeexx’te taşmayı önleyen ve köpüğü garanti eden sensörler, çocuk kilidi ve enerji tasarrufu sağlayan uyku modu özelliği de bulunuyor.

Fark yaratan özelliklerinin yanında, LED göstergeleriyle desteklenen şık ve modern tasarımıyla da tüm mutfaklara Türk kahvesi geleneğinin en modern halini sunmayı hedefleyen Coffeexx Kasım ayında siyah rengiyle raflardaki yerini alacak.